Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

sen baya çözmüşsün siteyi yaa, onları arayıp bulmuşsun falan :KK70:

gizem oy kullanmak için okulunun oldugu yere gidecekti, sonra da ailesiyle köye gidecekti sanırım :oops:

Luna fazla uzaklaşmamıştır birazdan gelir :)

selen de gelir belki işyerinde yogundur şuan :oops:

Sıkıntıdan girip çıktım baya yerlere ben :KK70::KK70: Luna sevmedim diyordu sinirliydi :KK70::KK70: Onlarıda profilde izleyenler bölümünde buldum üzerine tıklayınca çıkıyor hepsi:KK70:

Sıkıntıdan girip çıktım baya yerlere ben :KK70::KK70: Luna sevmedim diyordu sinirliydi :KK70::KK70: Onlarıda profilde izleyenler bölümünde buldum üzerine tıklayınca çıkıyor hepsi:KK70:

Luna herşeye illa bi atarlanır zaten huyu o onun :p

aman kendi işimi halledecek kadar öğreneyim de gerisi beni ilgilendirmez zaten :p

yaa ben buyeni halini anlamadım sevmedim galiba sizi bırakıcam kızlar sinir oldum giresim gelmiyor bu ne yaa..

hee ne pro üyelik kaldı ortada, ne kuş ne böcek :mad: değiştirirler herhalde bu halini de yaa, hiç sevmedim hiiççç rahat rahat tepinen smiley bile koyamıyorummmmmm :eek::eek::eek:
ahaha :
ahah :KK70: la sız neredesınız yaaaa benım profıılımde sızın yaptığınız hıc bıse gorunmuyo ya bende nerde bu mıllet dıye dusunuyodumm offf cok sıkıcıııııııııı

güzel olan ne si var ya ben bulamadım :KK43: şu an içini çeke çeke ağlayan bi smiley var ya onu kullanmak istiyorum ama kulanamıyorum :mad:
girl_cray.gif
girl_cray3.gif
al canım

Son düzenleme:
X