Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

onlar tabi bişey demezler de ben kendim kuruyorum :26: bu modeller evde nişan için uygun olur ama dimi
hiç kurma istediğin elbiseyi almak hakkın bencemesela ben kendim alacak olsaydım yine aynı fiyatlarda olurdu fazla bişey istemiyosun ki evet canım evde uygun tabii senin nişanın canın ne istiyosa onu giymelisin

Son düzenleme:
Canım fiyatları çok uygun bence bunların sen ne kadar düşünüyorsun:26:

oo daha bu ne ki acayip ince fikirliyimdir ben karşımdaki kırılacak yanlış anlayacak diye ödüm kopar :26: işte bu meseleye de aynı bakış açımı kattım 200 ü geçemese aslında :26:

Son düzenleme:
oo daha bu ne ki acayip ince fikirliyimdir ben karşımdaki kırılacak yanlış anlayacak diye ödüm kopar :26: işte bu meseleye de aynı bakış açımı kattım 200 ü geçemese aslında :26:

Bende öyleyim canım ama bunlar da 300 400 tl civarı gayet uygun daha ne kadar uygun fiyat olabilir ki:26: Senin nişanın biraz kendini ön plana al..

Bende öyleyim canım ama bunlar da 300 400 tl civarı gayet uygun daha ne kadar uygun fiyat olabilir ki:26: Senin nişanın biraz kendini ön plana al..

evet canım ya haklısınız bide dış çekim falan olacak alelade bi elbise de giymek istemiyorum
bu nasıl sence :44:

Yok bunu beğenmedim canım detay göğüsün altından geliyor çok hoş durmamış.. O sırtı açık olan elbiseye bayıldım yalnız

bende ona bayıldım ama sırtına herhangi bi müdahale edilemez giyemem de dolayısıyla
bide bu tarz abiye şeyleri üstünde görmeden almak risk yani :26:

bende ona bayıldım ama sırtına herhangi bi müdahale edilemez giyemem de dolayısıyla
bide bu tarz abiye şeyleri üstünde görmeden almak risk yani :26:

Ben o yüzden gez dolaş dedim canım ben almam netten hemde özel bir gün kendi nişanım için.. Sırt dekoltesi neden istemiyorsun ki ben çok severim sırt dekoltesi

Ben o yüzden gez dolaş dedim canım ben almam netten hemde özel bir gün kendi nişanım için.. Sırt dekoltesi neden istemiyorsun ki ben çok severim sırt dekoltesi

hahaa niye istemiyorum sence, başımda kota koyan biri var gerçi bende giymek istemiyorum açık yoksa zorlardım onu mühim değil..
artık müsait bi gün çarşıya çıkayım bulmazsam mecbur net

hahaa niye istemiyorum sence, başımda kota koyan biri var gerçi bende giymek istemiyorum açık yoksa zorlardım onu mühim değil..
artık müsait bi gün çarşıya çıkayım bulmazsam mecbur net

Benim sözlümde kısıtlar biliyorsun ama nişan kına düğün gibi özel günlerde karıştırmyorum canım mesela azıcık zayıf olsam kesin straplez giyerdim ben

nerdesinzzzzzzzzzzzzzzzz kafam karıstı bu sıtedeeeeeeee benım mınık suratlarıma naptınız yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerede benım dil çıkaran smıley ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…