Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

onlar tabi bişey demezler de ben kendim kuruyorum :26: bu modeller evde nişan için uygun olur ama dimi :KK14:
hiç kurma istediğin elbiseyi almak hakkın bence:KK34:mesela ben kendim alacak olsaydım yine aynı fiyatlarda olurdu fazla bişey istemiyosun ki:KK66: evet canım evde uygun tabii senin nişanın canın ne istiyosa onu giymelisin:KK16:

Son düzenleme:
Canım fiyatları çok uygun bence bunların sen ne kadar düşünüyorsun:26:

oo daha bu ne ki acayip ince fikirliyimdir ben karşımdaki kırılacak yanlış anlayacak diye ödüm kopar :26: işte bu meseleye de aynı bakış açımı kattım :KK25: 200 ü geçemese aslında :26:

Son düzenleme:
oo daha bu ne ki acayip ince fikirliyimdir ben karşımdaki kırılacak yanlış anlayacak diye ödüm kopar :26: işte bu meseleye de aynı bakış açımı kattım :KK25: 200 ü geçemese aslında :26:

Bende öyleyim canım ama bunlar da 300 400 tl civarı gayet uygun daha ne kadar uygun fiyat olabilir ki:26: Senin nişanın biraz kendini ön plana al..

Bende öyleyim canım ama bunlar da 300 400 tl civarı gayet uygun daha ne kadar uygun fiyat olabilir ki:26: Senin nişanın biraz kendini ön plana al..

evet canım ya haklısınız bide dış çekim falan olacak alelade bi elbise de giymek istemiyorum :KK25:
bu nasıl sence :44: $FB,9538,64,somon-uzun-abiye-elbise-s3786-firsat-urunleri.jpg

Yok bunu beğenmedim canım detay göğüsün altından geliyor çok hoş durmamış.. O sırtı açık olan elbiseye bayıldım yalnız:KK31:

bende ona bayıldım ama sırtına herhangi bi müdahale edilemez giyemem de dolayısıyla :KK31:
bide bu tarz abiye şeyleri üstünde görmeden almak risk yani :26:

bende ona bayıldım ama sırtına herhangi bi müdahale edilemez giyemem de dolayısıyla :KK31:
bide bu tarz abiye şeyleri üstünde görmeden almak risk yani :26:

Ben o yüzden gez dolaş dedim canım ben almam netten hemde özel bir gün kendi nişanım için.. Sırt dekoltesi neden istemiyorsun ki ben çok severim sırt dekoltesi:KK16:

Ben o yüzden gez dolaş dedim canım ben almam netten hemde özel bir gün kendi nişanım için.. Sırt dekoltesi neden istemiyorsun ki ben çok severim sırt dekoltesi:KK16:

hahaa niye istemiyorum sence, başımda kota koyan biri var :KK53: gerçi bende giymek istemiyorum açık yoksa zorlardım onu mühim değil..:KK31:
artık müsait bi gün çarşıya çıkayım bulmazsam mecbur net :KK30:

hahaa niye istemiyorum sence, başımda kota koyan biri var :KK53: gerçi bende giymek istemiyorum açık yoksa zorlardım onu mühim değil..:KK31:
artık müsait bi gün çarşıya çıkayım bulmazsam mecbur net :KK30:

Benim sözlümde kısıtlar biliyorsun ama nişan kına düğün gibi özel günlerde karıştırmyorum canım mesela azıcık zayıf olsam kesin straplez giyerdim ben :KK16:

nerdesinzzzzzzzzzzzzzzzz :mad: kafam karıstı bu sıtedeeeeeeee benım mınık suratlarıma naptınız yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerede benım dil çıkaran smıley ım

X