Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ayy bak orayı töbe bulamam buraya geldigime şükür ediyorum ben :KK70: alışırız herhalde zamanla da bari smileyleri arttırsınlar, bunlar gerçekten çok yetesiz ve sevimsiz :KK43:

Ben ilk girdim bulamadım bdv yi bile bulamadım ordan gir burdan çık buldum yorumda yazdım ki bulmak kolay olsun:p

ayy bak orayı töbe bulamam buraya geldigime şükür ediyorum ben :KK70: alışırız herhalde zamanla da bari smileyleri arttırsınlar, bunlar gerçekten çok yetesiz ve sevimsiz :KK43:

alıntı yapmayı bile beceremeyip msj ları ikişer kere gönderiyorum artık :eek:

Mesela hemen altta hazır halde yorum yazabiliyoruz canım :p Herkesin bilgilerini görebiliyoruz profilerine bakmadan :) Birde daha hızlı sanki bana öyle geldi:oops:

benim de bildirimin hemen gelmesi hoşuma gitti valla ne yalan söyleyim :oops: ama yine de ben yeniliklere açık bir insan degilim, eskicyim ben eski halini istiyorum o_O ( şu an mesela dilini çıkarıp sallayan smiley i kullanmak istiyorum :KK70: )

benim de bildirimin hemen gelmesi hoşuma gitti valla ne yalan söyleyim :oops: ama yine de ben yeniliklere açık bir insan degilim, eskicyim ben eski halini istiyorum o_O ( şu an mesela dilini çıkarıp sallayan smiley i kullanmak istiyorum :KK70: )

Ben yenilikleri severim ama eskinin rahatlığınıda severim aman boşver face bile şekilden şekile girdi hepsine de alıştık:KK70: Olmadı senin yaptığın gibi parantez açıp yazarız:KK70:

Ben yenilikleri severim ama eskinin rahatlığınıda severim aman boşver face bile şekilden şekile girdi hepsine de alıştık:KK70: Olmadı senin yaptığın gibi parantez açıp yazarız:KK70:

aman üşenirim de bi süre sonra öyle yazmaya :) neyse yaa ilk şoku atlattım yine, aradıklarımı da yavaştan bulabiliyorum o kadar söylenmeme gerek kalmadı :p dün gece ilk açtıgımda siteyi koşarak kapattım o kadar sinir olmuştum :KK70:

aman üşenirim de bi süre sonra öyle yazmaya :) neyse yaa ilk şoku atlattım yine, aradıklarımı da yavaştan bulabiliyorum o kadar söylenmeme gerek kalmadı :p dün gece ilk açtıgımda siteyi koşarak kapattım o kadar sinir olmuştum :KK70:

İlk bende hemen kapattım valla canım ama sen gelene kadar alışmıştım beni bırakıp gittin:p Bizim kızlar hala yok baksana:eek:

Hahahaa ben hepsinin en son girdikleri tarihe baktım canım Gizem Cumartesiden beri yok Luna buralardaydı Selen de sabah girmiş:KK70::KK70:

sen baya çözmüşsün siteyi yaa, onları arayıp bulmuşsun falan :KK70:

gizem oy kullanmak için okulunun oldugu yere gidecekti, sonra da ailesiyle köye gidecekti sanırım :oops:

Luna fazla uzaklaşmamıştır birazdan gelir :)

selen de gelir belki işyerinde yogundur şuan :oops:

X