Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

İşte biliyorum o yüzden rahatım uf yine kilo da almışım aman valla bıktım

bende gittikçe zayıflıyorum stresten heralde iştahım yok hiç 50 nin altına düşmeye başladım

sende benim tam tersim sıkıntıdan yemeye sarıyorsun heralde

208 liraymış:) ama kızlar bence daha koyu renkler alın ben pişmanım o renk seçtiğim için gelinlik zaten beyaz olacak birde bu açık renk olunca ne manası kalıyo ki

doğru dedin ben hardal sarısına taktım aslında hem koyu hem açık renk ama oda balık modelinde gzüel duruyor :26: balık mı seçsem zayıfımda çok hatlarım çıkmaz napsam :26:

Aynen öyle aynen sıkıntı stres bende iştah açıyor

Son düzenleme:
ne oldu yine niye kızdırdı seni bakayım

Hiçbirşey yapmadı canım birşey yapmasına gerek yok arada atarlanıyorum ona Taktik değiştirdim geldiğimden beri erken uyuyorum o yazmadan yazmıyorum falan o da fark etti tabi ama memnun galiba bu durumdan soğuk konuşuorum neyin var diyor yok birşey diyorum tamam o zaman diyor Tamam gerçekten yok birşey ama üstelese ya accık

üstelemezler hiç bekleme, hemen olayı kapatıyorlar işte, sen sorunu söylesen bir sürü laf kalabalığı gelemiyorlar sıkıntıya

üstelemezler hiç bekleme, hemen olayı kapatıyorlar işte, sen sorunu söylesen bir sürü laf kalabalığı gelemiyorlar sıkıntıya

Asla söylemem canım zaten:26: Bu hafta 4 12 çslışıyor gündüz kahvaltıya gidelim dedim birde bana araba kullandırıyor yine kullnayaım dedim hafta sonu çıkarız bu vardiyada zor oluyor dedi o gün bugündür soğuk yazıyorum ona:26:

daha yeni tamırden gelmişti ya :85: burcucum eğer açılırsa pc bulmaya çalışırım tabi bu arada balık olur tabi neden olmaasın incesin zaten ... Cerencim kırmızı cok klasik olur ancak cok farklı bi model olması lazım kırmızı giymem için ben şimdi gidiyorum moralim fena bozuldu gorusuruz sonra kızlar

Son düzenleme:

doğru demiş kız niye soğuk konuşuyorsun hafta sonu daha iyi olur zamanınız çok olur hem

tamam canım üzülme inş düzelir, sen hemen tamirciye ver iyice kötü olmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…