Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

kim bilir ne zamanki gelecege acaba bu yatırım :KK14: ama yine de araştırmalarım bi işe yarasın madem hoşuma giden bişeyler olursa koyarım buraya :KK1:

ya ben bu konuda hayal bile kurmuyorum o kadar kalbim boş ama nerden girdiyse aklıma anlamadım, sabah gelinlik modeli begendim şimdi de nikah farklı zaman da olursa diye düşünceye kapıldım :KK53: insan böyle böyle mi deliriyor acaba :44:
inşallah en yakın gelecekte canım:KK48::KK19::13:

kim bilir ne zamanki gelecege acaba bu yatırım :KK14: ama yine de araştırmalarım bi işe yarasın madem hoşuma giden bişeyler olursa koyarım buraya :KK1:

ya ben bu konuda hayal bile kurmuyorum o kadar kalbim boş ama nerden girdiyse aklıma anlamadım, sabah gelinlik modeli begendim şimdi de nikah farklı zaman da olursa diye düşünceye kapıldım :KK53: insan böyle böyle mi deliriyor acaba :44:

aman canım ben 2013 ocaktan beri evlenmeyi istiyorum o zamandan beri ne gelinlikler baktım ne nikah şekerleri baktım :KK60:
yok yok delirmezsin
sen gelinlik şeker bakacagına damat adayı bak sağa sola radarları açık tut gülücükler saç nazar boncuğu dağıt :KK60:

aman canım ben 2013 ocaktan beri evlenmeyi istiyorum o zamandan beri ne gelinlikler baktım ne nikah şekerleri baktım :KK60:
yok yok delirmezsin
sen gelinlik şeker bakacagına damat adayı bak sağa sola radarları açık tut gülücükler saç nazar boncuğu dağıt :KK60:

Kız sizin nişan ne oldu hayırdır ?
Sen yaz ben yarın okurum :KK14:

inşallah en yakın gelecekte canım:KK48::KK19::13:

inşallah kuzummm :KK16: sen bugun beni çok seviyorsun farkında mısın :KK1:

Çıkar çıkar yalnız kalmazsan çıkar.. :KK14: okutturdum ama hala ağrıyor..
Bir bakmak için uğradım ve çıkıyorum çok öptüm görüşmek üzere..

çok geçmiş olsun Marga cım, iyi uykular sana :KK54:

yok yok delirmezsin

emrah varken ben de bakmıştım pek çok şeye de şimdi niye bakıyorsam :KK9:

valla o kadar çok evden çıkmıyorum ki şuan mavi boncuk dagıtsam dagıtsam sucuya dagıtabilirim, başka erkek gördüğüm yok :KK55:

valla o kadar çok evden çıkmıyorum ki şuan mavi boncuk dagıtsam dagıtsam sucuya dagıtabilirim, başka erkek gördüğüm yok :KK55:

yaaa bir köpek al gezdirmek için parka yürüyüş parkurlarına filan git :)))

istersen atarlanabilirim:KK35:

annem de beni köpekle beraber evden kovsun sonra :KK53::KK53:
tavşan al tavşan $1169727297_5.jpg

X