Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

sağol canım çok mu beğendin az mı tüller için ne diyorsun canımcım:26:

aklımda muhafazakar villa var son baktığımda boştu, mantıklı olur mu sence:26:

balayı için mi canım villa :26:

ayyyyyyyyyyyyyyy bu arada kusura bakma canımmm sözün hayırlı olsunnn tez zamana nişanda olsun inşallah
sonra elbirliği ile nurdanı everecez

hehee imzamı çaktım sağol canım inş darısı tüm isteyenlerin başına çok güzel bi duygu

hehee imzamı çaktım sağol canım inş darısı tüm isteyenlerin başına çok güzel bi duygu

Evet canım bak netten çok güzel yerler var bir site vardı hatırlamıyorum ama kiralıkvilla sitersinden de bakabilirsin haftalığı 1500e kadar var vaktinde yer ayırtırsan

ben mavi topuklu ayakkabı ile süslü püslü convers düşünüyorum
düğün gecesi katliam filmimi çekecez
soluk olur diye tereddüt ettim bende yoksa ilk tutuyoruz dendiğinde ben onları istemiyorum diye tutturdum
Gerçekten beğendim herşeyiyle çok hoş O villaları bende düşünmüyor değilim aslında sen gidersen bana da fikir verirsin

yemek falan sıkıntı işte yoksa çok rahat:26:

evet canım
ben pek hatırlamıyorum ne hissettiğimi

bikaç yaşsa eger ben görmezden gelebilirim

24 yaşında ne dersin

Evet canım bak netten çok güzel yerler var bir site vardı hatırlamıyorum ama kiralıkvilla sitersinden de bakabilirsin haftalığı 1500e kadar var vaktinde yer ayırtırsan

şimdi baktım da güzel fikir aslında :26: ama yemek vs her şey sana ait demi hizmetçi yakışır böyle villalara

Onu bende düşündüm sözlümde söyledi balayında yemekle mi uğraşacaksın diye ama bana çok mantıklı geliyor ikimiz sessiz sakin havuz kenarında mangal bile yaparız gece orada otururuz mis gibi ister uyu ister yüz çık gez belirli yemek saatleri yok birde bikini de sorun olmaz

Evet iç Mimar canım Ayrılır onlar yakında zaten ben biliyorum

tamam o zmaan oldu bu iş

renkli topuklu ayakkabılar da çok şeker okuyor ya gelinliğin altında, ona uygun buketle birlikte

canım soluk olmaz bence çok yumuşak çok hoş bi görüntü olur sarı tülle masaya ona uygun çiçek de konur olmazsa o da renklendirir biraz

güzel, güzel de dediğin gibi yemek temizlik vs sıkıntı bence git bi otele ohh mis hem o tarihlerde uygunda olur

24 yaşında ne dersin

şimdi baktım da güzel fikir aslında :26: ama yemek vs her şey sana ait demi hizmetçi yakışır böyle villalara

Rus olursa olur o bak Sadece yemek sorun olur canım ama orda normal yemek yapacak değiliz ki mangal falan yapılabilir hazır bile alınabilir çok rahat olur gece olunca al şarabını çık bahçeye ah be

Rus olursa olur o bak Sadece yemek sorun olur canım ama orda normal yemek yapacak değiliz ki mangal falan yapılabilir hazır bile alınabilir çok rahat olur gece olunca al şarabını çık bahçeye ah be

şarap, mangal villa dizi filmlerden fırlamış gibi oluruz gazoz olur mu biz kullanmıyoruz da

evet sadece ikimiz olacaz sessiz sakin rahat rahat havuzuma girebilecem gece bile girerim istersem havuzda uyurum oh

şarap, mangal villa dizi filmlerden fırlamış gibi oluruz gazoz olur mu biz kullanmıyoruz da

Sözlümde diyor çok film izlioyrsun diye ama bu fikrime bayıldı Vişne suyu olur o zaman Biz içiyoruz valla

evet sadece ikimiz olacaz sessiz sakin rahat rahat havuzuma girebilecem gece bile girerim istersem havuzda uyurum oh

evet işte bunlar olunca yemeği ben hallderim mantığıyla bakıyorum öteki türlü rahat olamam pek ben kıskanç çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…