Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ben de ilkten bolero sanmıştım da o yuzden baya inceledim ama inceleyince fark ettim degilmiş, o yuzden daha da bi sevdim :KK1::KK1:

anlaştınız mı o harikalar diyarındaki yerle :KK52: göster bakalım resimleri :KK76:
orası çok uzaktı canım olmadı orası cumartesi ankaraya gitim seğmen konağını tuttuk mamakta beğenersin umarım :18:
http://www.segmenkonak.com/sanaltur

:KK3:
ben de ilkten bolero sanmıştım da o yuzden baya inceledim ama inceleyince fark ettim degilmiş, o yuzden daha da bi sevdim :KK1::KK1:

anlaştınız mı o harikalar diyarındaki yerle :KK52: göster bakalım resimleri :KK76:

3 farklı salonu varmış kuzum hangisi :26:
gold salon canım terasla birleşik salon kapıları terasa açılıyor orada bize ait:KK3:

Son düzenleme:
aslında gelinlikler tarlatansız olsa daha güzel olur da illa kabarık sevenler tarlatan koyduruyor sanırım :26: ben tarlatan koysam hem bir dünya olurum genişlik olarak hem de kesin onu taşıyamayıp etegi kafama geçirir rezil olurum :KK53: bide damada kavuşamam o kabarıktan o ayrı :KK53:

Bende aynen öyle birde boydan dolayı yüksek topuk olacak rezillik çıkmasın düğünde:KK53::KK53:

güpür = perde gibi büyük desenler daha kaba durur
dantel= zerafettir ince yapılıdır fransız danteli:KK1:

http://mine.ertgrl.com/yazdiklarim/evlilik-hazirliklari/item/40-gelinlik-danteli-cesitleri.html bak burda daha ayrıntılı anlatmış işleme şekilleri farklıymış:KK31: ben son iki hafta kala alacam:KK23:

Çok teşekkür ettik canım bilgilendirdiğin için :KK16::KK16: Ay birde o nasıl bir şarkıdır ya öldüm valla hergün dinlioyrum birde o mızıka sesi sanırım bitirdi beni resmen:KK16:

ben degnek gibi koca bulsam bile topuklu giyemem valla :KK53: hiç rezil edemem kendimi düğünümde, en fzla nikah kıyılırken topuklu giyerim, ondan sonra converse candır :KK53:

Acaba bende oynarken falan converse mi giysem düşünmedim de değil hani:KK52::KK52: Ya birde yıl dönümüüz geliyor ne alsam Nurdan gelin arabası alayım mı :KK52::KK52::KK52:

gayet güzelmiş canım :KK16: hem terasla bir olması da güzel hava güzel olursa dışarda olur kötü olursa içeride olur :KK31:

hele bi de bakam bacım kaç para orası, menude neler var :KK52:
evet bizde öyle düşündük su an 5750 tl canım düğün menusu:21: ben o sarı parıltılı kumasları sarı tül ile değiştireyim diyorum ne dersin:26:
siz de yorum yapın kızlarrrr:KK22:

Bende aynen öyle birde boydan dolayı yüksek topuk olacak rezillik çıkmasın düğünde:KK53::KK53:

Çok teşekkür ettik canım bilgilendirdiğin için :KK16::KK16: Ay birde o nasıl bir şarkıdır ya öldüm valla hergün dinlioyrum birde o mızıka sesi sanırım bitirdi beni resmen:KK16:
rica ederim kuzum:KK16:
skan maksvama mı:KK30: öyledir canım büyülüyor resmen:KK69:

Evet canım o gerçekten öyle insanı alıp başka yerlere götürüyor:KK16::KK16: Bu arada mekanı beğendim canım terasın olmasıda çok güzel olmuş:KK16: Düğün ne zaman şimdi :KK16:
sağol canım :KK16: çok mu beğendin az mı :KK35:tüller için ne diyorsun canımcım:26:
onları hemen hallet bence yer kalmıyor balayına ne düşünüyorsun :KK23:
aklımda muhafazakar villa var son baktığımda boştu,:KK39: mantıklı olur mu sence:26:

Acaba bende oynarken falan converse mi giysem düşünmedim de değil hani:KK52::KK52: Ya birde yıl dönümüüz geliyor ne alsam Nurdan gelin arabası alayım mı :KK52::KK52::KK52:

valla converse bence çok mantıklı sıkıntı yaşanmaz hiç olmazsa :KK34: hem çok da sempatik duruyor bence :KK53:

evet bizde öyle düşündük su an 5750 tl canım düğün menusu:21: ben o sarı parıltılı kumasları sarı tül ile değiştireyim diyorum ne dersin:26:
siz de yorum yapın kızlarrrr:KK22:

bence değiştirtebiliyorsan iyi olur canım, böyle olunca çok klasik olmuş, yani her yerde olandan olmuş o zaman daha farklı olur :KK31:

gece gece :KK52: şimdi 1 gece kalacak yer bulmak lazım ankarada sonra da tatile:kk77::78:

ben o zamana kadar iş bulup yerleşirsem ankaraya gelin ben de kalın :KK35::KK35:

X