Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ben vazgeçtim demiştim benimkine şimdi yine istiyorum diyecem kafayı yiyecek
bunları istiyorum
güzel, güzel de dediğin gibi yemek temizlik vs sıkıntı bence git bi otele ohh mis hem o tarihlerde uygunda olur
havuza denize giremem o zaman ama
şu an bile girmiyorum ben rahat edemiyorum en son 10 sene önce girmiştim

içmeyin içmeyin sizde vişne suyuyla idare edin
bence de fikrin çok güzel sadece size ait olan bi havuz, akşam oturması falan

İnş bir gün bizde bırakırız Ben burda bir konu okumuştum nişanlısı tesettürlü olan bir bey böyle bir konu açmış orada öğrendim ve hoşuma gitti dışardan havuz da görünmüyor sen de istediğin gibi gezebilirsin hem çok rahat olacaktır onu giydin bunu çıkardın derdi de yok bizimkiler kıskanç ya birde o yönden çok iyi olur Ben sözlüme söyledim mantıklı geldi o da kıbrısa gitmek istiyordu ama bilemiyorum ben villa olayını daha çok benimsedim :26:

bende senin gibiyim zaten giymem ya hemde denizi sevmiyorum ben..balayı için ne bileyim merak ettiğimiz bi bölgeye gidip hangi şehirse işte gezmek de bana cazip geliyor

peki nerde daha çok varmış bu villalardan :26: kıbrıs pek güzel değilmiş teyzemler gitmişti, hemde çok pahalıymış

http://www.bitezturizm.com/villalar/muhafazakar/

Baksana canım şunların güzelliklerine Bodrumda bunlar sanırım

ben de daha çok dinlenme olarak baktığımdan öyle düşündüm ama bakalım, belki de çok alakasız biyer olacak

olur canım hatta çok iyi olur ben benimkini bi dürteyim de önce
kısmoet az kaldı size de ya neyse sen git memnun kalırsan bize de önerirsin villaları
kendimi denek faresi gibi hissettim

off harikalar bence süper fikir fiyatlari ne kadar acaba

Ah ah hiç sorma canım bayıldım bende http://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/kalkan-villa-mezopotamya birde buna bak
Fiyatlar değişiyor canım yazın başlarında 1500 e kadar inenlerde var yaz ortalarında 5000e kadar çıkanlarda

ehehe tamam yazarım hepinizinkini ama en önü nurdana rezerve ettim

Tamam anlaştık beni silenecek yere yazda neresi olduğu fark etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…