Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Nurdancım canım benim sen benim o salak saçma sorunlarımı bile dinledn Çözümü olmazsa olmasın seni bilmiyorum ama ben burada konuşunca rahatlıyorum

amaann neyse konuyu değiştireyim ben

bugun tv de dizi izlerken tam olarak aklımdan geçen gelinliği gördüm, gerçi o kız minyon bi kız benim gibi iri kıyım da nasıl olur bilmiyorum da size fikir olsun sözlü hatunlar

bu videoda daha düzgün gözüküyor

http://www.vidivodo.com/video/beni-boyle-sev-reyhanla-konusan-nezih/1142160

Son düzenleme:

Ay çok şekermiş be Biraz daha açık olsa boyun kısmından süper olacakmış çok hoşuma gitti

Ay çok şekermiş be Biraz daha açık olsa boyun kısmından süper olacakmış çok hoşuma gitti

ben kabarık ve straplez istemedigim için tam benlik yakaları çok dik geldi bana da o rahatsız edebilir belki ama bi çözüm bulunur sanırım

bide duvagı çok hoşuma gitti, o kızın saçları da ben gibi ensesinin civarlarında fuvak topuzun üstünden olunca güzel olmuş

Bende straplez istemiyorum canım onu mümkünse en az 1.70 boyunda fiziği düzgün zayıf hatunlar giysin ben giysem güreşe çıkacak gibi dururum herhalde

bende güpür seviyorum gelinlikte kollarda da güzel oluyor..
geçen sene bi arkadaşım evlendi gelinliğine aşık oldum bildğin aynısından alıcam

şöyle yatılı, mini etekli rus hizmetçilerden

Öyle desem kızdırmak için tamam derdi kesin en büyük zevki beni kızdırmak
bende boy var da işte fizik yok, bide o straplezi ayakta tutacak göğüs yok

Bende hiçbiri yok canım 1.60 a 60 bir insan evladıyım ben Beni ikinci favorim de bu gelinlik üst kısmı ama

Çok beğendim ben bunu ama bende tarlatan sevmem

Bende sizdenim kızlar ha güpür ha dantel

aslında gelinlikler tarlatansız olsa daha güzel olur da illa kabarık sevenler tarlatan koyduruyor sanırım :26: ben tarlatan koysam hem bir dünya olurum genişlik olarak hem de kesin onu taşıyamayıp etegi kafama geçirir rezil olurum bide damada kavuşamam o kabarıktan o ayrı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…