Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

tamam o zmaan oldu bu iş :KK53::KK53:

renkli topuklu ayakkabılar da çok şeker okuyor ya gelinliğin altında, ona uygun buketle birlikte :KK16:

canım soluk olmaz bence çok yumuşak çok hoş bi görüntü olur sarı tülle :KK31: masaya ona uygun çiçek de konur olmazsa o da renklendirir biraz :KK34:
ben vazgeçtim demiştim benimkine şimdi yine istiyorum diyecem kafayı yiyecek:KK1:
$blue_wedding_shoes-scaled500.jpg $mavi-buket-resmi.jpg bunları istiyorum:KK16::KK16:
güzel, güzel de dediğin gibi yemek temizlik vs sıkıntı bence git bi otele ohh mis hem o tarihlerde uygunda olur :21:
havuza denize giremem o zaman ama:KK25:
şu an bile girmiyorum ben rahat edemiyorum en son 10 sene önce girmiştim:KK9:

içmeyin içmeyin sizde vişne suyuyla idare edin :KK53:
bence de fikrin çok güzel sadece size ait olan bi havuz, akşam oturması falan :21:

İnş bir gün bizde bırakırız:KK53: Ben burda bir konu okumuştum nişanlısı tesettürlü olan bir bey böyle bir konu açmış orada öğrendim ve hoşuma gitti dışardan havuz da görünmüyor sen de istediğin gibi gezebilirsin hem çok rahat olacaktır onu giydin bunu çıkardın derdi de yok bizimkiler kıskanç ya birde o yönden çok iyi olur :KK1: Ben sözlüme söyledim mantıklı geldi o da kıbrısa gitmek istiyordu ama bilemiyorum ben villa olayını daha çok benimsedim :26:

ben vazgeçtim demiştim benimkine şimdi yine istiyorum diyecem kafayı yiyecek:KK1:
Eki Görüntüle 1208522 Eki Görüntüle 1208529 bunları istiyorum:KK16::KK16:

havuza denize giremem o zaman ama:KK25:
şu an bile girmiyorum ben rahat edemiyorum en son 10 sene önce girmiştim:KK9:

bende senin gibiyim zaten giymem ya hemde denizi sevmiyorum ben..balayı için ne bileyim merak ettiğimiz bi bölgeye gidip hangi şehirse işte gezmek de bana cazip geliyor :21:

İnş bir gün bizde bırakırız:KK53: Ben burda bir konu okumuştum nişanlısı tesettürlü olan bir bey böyle bir konu açmış orada öğrendim ve hoşuma gitti dışardan havuz da görünmüyor sen de istediğin gibi gezebilirsin hem çok rahat olacaktır onu giydin bunu çıkardın derdi de yok bizimkiler kıskanç ya birde o yönden çok iyi olur :KK1: Ben sözlüme söyledim mantıklı geldi o da kıbrısa gitmek istiyordu ama bilemiyorum ben villa olayını daha çok benimsedim :26:

peki nerde daha çok varmış bu villalardan :26: kıbrıs pek güzel değilmiş teyzemler gitmişti, hemde çok pahalıymış :KK14:

bende senin gibiyim zaten giymem ya hemde denizi sevmiyorum ben..balayı için ne bileyim merak ettiğimiz bi bölgeye gidip hangi şehirse işte gezmek de bana cazip geliyor :21:

peki nerde daha çok varmış bu villalardan :26: kıbrıs pek güzel değilmiş teyzemler gitmişti, hemde çok pahalıymış :KK14:

http://www.bitezturizm.com/villalar/muhafazakar/

Baksana canım şunların güzelliklerine :KK16::KK16: Bodrumda bunlar sanırım:KK16:

ben de daha çok dinlenme olarak baktığımdan öyle düşündüm ama bakalım, belki de çok alakasız biyer olacak:KK1:

geçen sene 70 80 civarıydı sanırım ayakkabıyı yaptırmak, çok da artmış olacagını sanmıyorum :KK31: eger ankarada yaptırmayı düşünürsen dans kursundan sebep önerebilecegim yerler var canım, aklında olsun :KK34:
olur canım hatta çok iyi olur ben benimkini bi dürteyim de önce:KK1:
kısmoet az kaldı size de ya :KK53: neyse sen git memnun kalırsan bize de önerirsin villaları :KK53:
kendimi denek faresi gibi hissettim:KK9:

off harikalar bence süper fikir :KK16: fiyatlari ne kadar acaba :KK30:

Ah ah hiç sorma canım bayıldım bende:KK16: http://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/kalkan-villa-mezopotamya birde buna bak :KK16::KK16:
Fiyatlar değişiyor canım yazın başlarında 1500 e kadar inenlerde var yaz ortalarında 5000e kadar çıkanlarda :KK1::KK1:

ehehe tamam yazarım hepinizinkini :KK34:ama en önü nurdana rezerve ettim:KK52::KK16:

Tamam anlaştık beni silenecek yere yazda neresi olduğu fark etmez:KK53:

X