Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Çok sevindim canım hayırlısıtla bugünü de atlattınız İyi bari el öpmeyi unutmamışın beni sözlüm dürttü kalk el öpelim diye Sıra geldi nişana

Çok sevindim canım hayırlısıtla bugünü de atlattınız İyi bari el öpmeyi unutmamışın beni sözlüm dürttü kalk el öpelim diye Sıra geldi nişana

hem hoşgeldin derken döndüm bi tur hem istemeden sonra öptük beni de uyardılar tabi öpün diye yoksa ne bilicem kapının önünde oturuyordu bende onun dürttüm öpecekmişiz diye önden sen git diyor..bu kadar gerilen damat yoktur ya o kadar utandı ki resimlerde bile insanlar gül biraz demekten usandılar
amin canım ikimizinde nişanı kaldı hayırlısıyla olur inşallah

Benim sözlümde gülmez tebessüm eder sadece o dişlerini bir türlü göstermiyor bir ortak nokta daha Benim nişanım olana kadar sen evlenirsin

aynen kimsecikler yok sözden önce sende tatildeydin bişeyler kafama takıldı sormak için istemeyle ilgili başka topiklere gidip sordum bende

Gizem Nurdan falan vardı onlara sorsaydın ya canım gerçi Nurdan beni sallamadı bile morali bozuk sanırım.. Senin bir anda oldu herşeyin rahat rahat konuşamadık :26:

eminim daha çok ortak noktaları vardır, aynılar resmen
evet biraz ani oldu bi haftada kararlaştırıldı ama bu hafta olmasaydı bu ayın sonuna sarkacaktı abimler tatile gideceklr bide onun teyzesi bizim için almanyadan gelmişti onsuz olmasın dedik oda gidecek çünkü yani herkese uyan tarih dündü, olsun ama her şey istediğim gibi oldu
nurdanın evet biraz canı sıkkın bu aralar iş durumlarını takıyor kafasına sanırım

Önemli olan da bu zaten canım

Evet farkettim benimde hala bir işim yok çok iyi anlıyorum onu:26:

benim bir işim var ama yok da iş arıyorum bende sizin gibi harıl harıl
senin tatil nasıl geçti canım

Benim bayram da tatil de harika geçti canım hiç gelesim yoktu valla Sadece sözlümün kuzeni sinirimi hoplatıyor onun dışında on numarayım kızın beni görünce suratı düşüyor resmen :26:

Benim bayram da tatil de harika geçti canım hiç gelesim yoktu valla Sadece sözlümün kuzeni sinirimi hoplatıyor onun dışında on numarayım kızın beni görünce suratı düşüyor resmen :26:

o da mı geldi tatile sizle :26: çok kalmadınız galiba ama değişiklik olmuştur sıkılmıstın sende evde denize nasıl girdin laf etmedi inş sözlün bey

o da mı geldi tatile sizle :26: çok kalmadınız galiba ama değişiklik olmuştur sıkılmıstın sende evde denize nasıl girdin laf etmedi inş sözlün bey

Yok canım ne işi var sıkarım ümüğünüBayramda karşılaştık görümceme söylemiş zaten kıskanıyorum dye :26: sözlüm ve aileside bize geldi bayramın ilk günü 3 gün kaldık izni bitti geri geldik :26: ama bize yetti zaten ikimizde kızarıyoruz çünkü Bikiniyle girdim canım ama seneye gidersek mayo alırım daha rahat ederim Hiç birşeye karışmadı hep denedim zaten tepkisi için sınavı geçti

hayır yani bu insanları anlamyorum neyi kıskanıyorlar sizde bulun bizden iyisi olsun gözümüz yok
iyi izin vermiş ama oralarda dikkat çekmiyor ki insanın giyip giresi geliyor bizde gitsek karışır mı bilmem :26:

Berabr büyümüşler falan iyi de ben kısıtlamadım ki sözlümü görme konuşma şakalaşma demedim ki benden önce nasılsa öyle davranıyor neyini kıskanıyor ben olmasam başka biri olur:26: valla bende şaşırdım canım izin vermesine ama sürekli gözü üstümdeydi çok kıskanıyor çok bence gidin bir bak orada nasıl davranışları falan

Son düzenleme:
bende artık dün akşam itibariyle sözlü bir bağyanımm
gizemcim tektaş aldık alyansı nişanda alacağız

resimleri çabuk al arkadaşından da görelim hemen biz de hayırlı uğurlu olsun canım, Allah tamamına erdirsin inşallahh

kuzum cerenle konuşmuşsunuz da ilgilenmediler pek benle gibi, kendi adıma çok özür dilerim canım. inan ne evde durasım var ne dışarı çıkasım var, biliyorsun pek iyi degilim. çok fazla girmemeye de çalışıyorum ki sizin de en heyecanlı oldugunuz zamanlar, kendi düşük modumla sizin de havanızı bozmayım istiyorum. ondandır yani pek ilgilenememem, kusura bakma lütfen:26:

aman boşver canım takmana değmez sana nasılsa sende öyle davran..inana insanlara hiç yaranılmıyor

yaa deme öyle ben onu kasdetmedim ki daha ne yapacaksın konuştuk ya her şeyi
sağol canım benim darısı başına resimleri de alır bugün sözlüm sözlüm dedim buluştuğumuzda bende ondan alırım
herşey çok güzeldi nurdanım ya hala inanamıyorum

Yok valla hiç takmıyorum sözlümde aman salla dedi bende iyi olamam dedim nasıl istersen öyle aşkım boşver gereksiz dedi o gün bugündür pek rahatım

maşallah de kuzum merakla bekliyorum

gereği söylenilmiş iş senden çıkmış tamamdır

Ama neden böyle olsun ki canım bana en yakın o yaş olarak bir yaş küçük benden ama havasından yanına varılmıyor dansçı da biraz kendileri Ya ben bu bayramları pek seviyorum ailecek git gel falan her bayram evli olsaydık keşke diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…