Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Sor canım ne olacak sanki :KK53: Biz isteme günü söz istemedik canım ananemler bir kere gelsin isteme olsun ondan sonra söz için gelinir tekrar dedi.. Nişan olmayacak canım bizim söz olacak ikisinde de pasta kesiliyor =))

sizin söz ve nişan adı altında mı olacak? bi daha ayrı nişan yapmayacak mısınızzzz :KK52::KK53:

senle aynı düşünüyoruzz :KK31:

ben de böyle istiyorum. bi kere gelsinler isteme olsun, ben o istemenin sonunda "kızı verdik" manasında söz mendilimi vereyim, sonra işte arada 1 hafta falan zaman olsun, o arada sevdicekle beraber çıkıp söz yüzüklerimizi ve elbisemi alalım falan :KK31: sonra sözümüz olsun

Aynen canım bana böylesi mantıklı geliyor :) İstemeye gelip yüzük takılmasını pek sevmiyorum ben kız almak o kadar kolay mı :KK53::KK53: İstemeye gelinir tarih konur söz için o sürede çarşıya çıkılır alyans falan alınır sonra söz olur :) Öteki türlü isteme olmadan mı alışverişe çıkacağız alyans için :)

sizin söz ve nişan adı altında mı olacak? bi daha ayrı nişan yapmayacak mısınızzzz :KK52::KK53:

Nişan da seneye olacak canım aslında ikisini bir arada çıkarmak isterdim boşa masraf olacak ama benim tellerim var nişan salonda olacak olursa telli telli de ben istemedim o yüzden nişan teller çıkınca olacak :)

Aynen canım bu sene söz seneye nişan olacak bir kerede isteme için gelecekler :) Daha onun için çıkamadık canım alyans ve söz bileziği alacağız şu isteme bir geçsin :26:

şimdi siz söz yüzüğü alacaksınız öyle mi..seneyede tekrar yine alyans :26:
söz bileziğini de şık bişey seç takarsın özel günlerde çarşıda neler var neler yaa..ben ki hiç sevmezdim altınmış bilezikmiş ama şimdi hepsi öyle modernler varki takasım geliyor:KK52:

şimdi siz söz yüzüğü alacaksınız öyle mi..seneyede tekrar yine alyans :26:
söz bileziğini de şık bişey seç takarsın özel günlerde çarşıda neler var neler yaa..ben ki hiç sevmezdim altınmış bilezikmiş ama şimdi hepsi öyle modernler varki takasım geliyor:KK52:

Ay canım sorma ben altından nefret ederdim bu söz olayı çıktığından beri girmediğim kuyumcu kalmadı meğer içimde altın canavarı yatıyormuş:KK52::KK52:

Söz için alyans alacağız seneye değiştireceğiz daha iyisini alırız nişanda öyle düşündük :) Bilezik için de beyaz altın rose karışımı istiyorum asla sarı istemiyorum çünkü ben onu özel günlerde takarım :KK53:

Ay canım sorma ben altından nefret ederdim bu söz olayı çıktığından beri girmediğim kuyumcu kalmadı meğer içimde altın canavarı yatıyormuş:KK52::KK52:

Söz için alyans alacağız seneye değiştireceğiz daha iyisini alırız nişanda öyle düşündük :) Bilezik için de beyaz altın rose karışımı istiyorum asla sarı istemiyorum çünkü ben onu özel günlerde takarım :KK53:

ben sözde çelik alyans düşünüyorum, asıl alyanslarımızı nişanda alırız diye planlıyorum ama bakalımm :KK31:

aynen bende ayy o kuyumcular çarşısından geçerken vitrinlere yapışıyorum..:KK52:
en çok da hani içi içe geçmeli künyeler varya onlar çok hoşuma gidiyor..:KK55:

ben sözde çelik alyans düşünüyorum, asıl alyanslarımızı nişanda alırız diye planlıyorum ama bakalımm :KK31:

Biz altın alırız ama geçici olarak nişanda bizde değiştirmeyi düşünüyoruz :)

aynen bende ayy o kuyumcular çarşısından geçerken vitrinlere yapışıyorum..:KK52:
en çok da hani içi içe geçmeli künyeler varya onlar çok hoşuma gidiyor..:KK55:

Görmeden anlayamam ki ben :KK53:

Görmeden anlayamam ki ben :KK53:

$bileklik.JPG

tam aradığımı bulamadım ama bu tarz bişey renkleri hariç:KK53:

Son düzenleme:
X