Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

kız sen evden çıkarken babana ne deyip de çıkıyorsun benim babam biliyor olmasına ragmen her seferinde ayrı bir bahaneyle uğraşıyordum

anamm sorma mantıklı bi yalan bulana kadar göbeğim çatlıyor..anneminde tabi..
resmen şu yalanlardan annemle cehennemlik olucaz
en çok da bu işin su yüzüne çıkmasını bu sebepten istiyorum yalansız buluşmalar olsun artık
zaten anladığını hissediyorum demiştim ya artık çıkmam daha zorlaştı..yarında arkadaşım da bizle gelecek onuna dışarı çıkcaz diyecem anlamaz

bizde aynı şekilde valla genelde buluşacagım zamanlarda teyzemlerde yada ananemlerde kalıyorum ben daha az sıkıntı oluyordu

gerçi şimdi de neden görüşmüyoruz diye yalanlar buluyorum, çilem bitmiyor bi türlü

sen konuşacak mısın babanla bu hafta

kalbim sıkışıyor hatırlayınca evet kısmetse bu hafta konuşucaz canım:18:
ama nasıl olucak nasıl gelişecek inan bilmiyorum..bi diyorum kendime bak herkes bilince rahatlıycaksın sonra aklıma geliyor akrabalar komşular soracak edecek sanki gergin günler beni bekliyor gibi

isteme günü netleşip de yaklaşana kadar ailen dışıonda kimse bilmesin eğer gerileceksen önce bi baban öğrensin sindirsin, sonra tarihi netleştirin o zaman söylersiniz herkes de ona göre hazırlıgını yapar

off nurdan ya o kadar kötüyüm ki anlatamam neden bu kadar sorun ediyorum bilmiyorum ama işte ediyorum..
biraz önce yine msj atmış benimki konuşmadı mı annen diye yok dedim ablamlarda gelcek falan dedim..peki dedi o kadar..
yani azıcık anlayış istiyorum tamam herşeyini kabullendim alt katlarında oturmayı iş durumunu ama oda bana yardımcı olsa çok aceleci davranıyor söyliycem dedim ya artık saat başı sorar..yani kolay mı karar verip ertesi gün konuşmak..
her konuda böyle iki ayağımı bi pabuca sokar..ama bu konuda çok ciddi bi kız için beni kendiyle karıştırıyor sanki

off bebegim yaa üzülme lütfenn

bi kere panik yapmayı bir kenara bırak şu durumu kabullen, zaten herşey olacagına varır sen kendini de yırtsan ikiye de ayrılsan ne olacaksa olacak baban az çok tahmin de ediyor zaten, bir an önce öğrenmesi senin de işini kolaylaştıracak inan bana

sevgilin açısından düşün bide, gergin, çünkü gönlüne göre bir işte çalışmıyor ve bu yuzden sevdigi kızın ailesinin onu istememesi gibi bir durum söz konusu olabilir o da bu hendikaptan kurtulmak istiyordur ona tavır yapıp da huzurnuzu kaçırttırma, onun tavır yapmasına da izin verme, tatlı dille anlat durumu, annem en yakın zamanda konuşacak zaten, ben de bir an önce herşey netleşsin istiyorum ama doğru zamanda söylemezsek babama ters tepebilir, azıcık sabret de

sonra da daha fazla ertelemeden annen konuşsun ki senin de kafan rahatlasın canım, bu eziyeti çektirme kendine

düşünüyorum canım onun açısından kendi açımdan babam abim herkes açısından laf yemekten korkuyorum..tabi bide abi durumum var beni hala çocuk olarak görüyor ve herkes evlenebilir ama bana yakıştıramıyor..bana da benimkined e çok tavır yapacak eminim
ama kafam bin beşyüz yemin edrim hayırlısıyla bi netleşse bitse..
ya annemde ikili oynuyor sinir oluyorum daha iki üç gün önce kim ne derse desin takma kimseyi diyordu dünde benle dalga geçerek ya babana seninkinin işini nasıl açıklycaz diyor gülerek..zaten gerginim bir şeyde demedim ama üzüldüm yani

annen seni germek için yapmıştır canım onu takma kafana, şaka olsun diye demiştir yani tam olarak işi neydi sevgilinin :26:

annen seni germek için yapmıştır canım onu takma kafana, şaka olsun diye demiştir yani tam olarak işi neydi sevgilinin :26:

valla bilmiyorum niye yapıyor ama iyi olmuyor yani benim açımdan şaka falan kaldıramıyorum bu konuda
kuruyemiş ve market karışık bi dükkanda, dükkanın sahibiyle beraber paslaşarak çalışıyorlar..bugün mesela gündüz üçte aldı işi gece on ikiye kadar haftanın üç günü böyle diğer günler sabahcı üçte işi bitiyor gündüz..yani bu tarz işi var..

hmm anladım canım :26: önemli olan ekmegini kazanması ki aslında dert ederler mi çok :26: hem geçici de bi iş zaten,i bu adamın elinde diploması var mutlaka gönlüne göre bi iş bulacak, baban anlayış gösterir degil mi bu konuda :26:

tabi ki canım orası öyle çalışmayı çok seven biri..hiç boş durmamış bu yaşa kadar hatta üniversitede okurken bile orda çalışıyordu..kalkıpda aç kalacak değiliz ya evlenince de ekmeğini taştan çıkarır o derece güveniyorum ona..
aslında babamdan yana da sıkıntım yok öyle bi insan değil..ama bilemiyorum ki tepkisi nasıl olur bekleyip göreceğiz.
ama kalkıp da kabul etmez küçümseyici bi tavır alırsa kaldıramam yeminle, korkumda bu zaten

sen daha iyi tanırsın babanı öyle büyük bir tepki verir mi sence :26:

sen daha iyi tanırsın babanı öyle büyük bir tepki verir mi sence :26:

yok vermez ya vermez vermez benim babam kuruntu yapıyorum ben kesin
ya zaten bi kaç gündür ciddi ciddi düşünüyorum..bu adam 1,5 senedir iş arıyor ki çevresi geniş ve çok da iyi yerlerde tanıdıkları var..herkes bende dahil şaşkınlık içindeyiz nasıl iş bulamıyor diye bu sürede..kısmet diyoruz geçiyoruz..
ben ki kabul etmem diyordum ona her defasında orda çalışırken gelemezsiniz bizim eve diye ki annesine de demiştim..
bu aralar düşünüyorumda ben acaba yanlış mı yaptım belki de Allahın zoruna gitti böyle düşünmemiz ve hala iş yok..belkide daha önceden kabul edip söz falan yapsaydık kısmetimiz açılacaktı..

siz o adımı atın da gerisi gelir inşallah canım ama asla olumsuz düşünme lütfen

kafamda neler kurmuşum baksana
inşallah hepimiz için Allah hakkımızda hayırlısını versin yapacak bşey yok

aynen öyle canım benim hayırlısı olsun inşallah

kardeşimle kavga ettim az önce, acayip gerildi sinirlerim, zaten aglamaya bahane arıyorum, oturdum hüngür hüngür ağlıyorum

aynen öyle canım benim hayırlısı olsun inşallah

kardeşimle kavga ettim az önce, acayip gerildi sinirlerim, zaten aglamaya bahane arıyorum, oturdum hüngür hüngür ağlıyorum

ama ağlama canım kıyamam
olsun kardeşler arasında olur diycem ama biz gerginiz ya kim ne dese batıyor anlıyorum seni..iyice gerildin sende kaç gün oldu kolay değil az daha sabır kuzum

ama ağlama canım kıyamam
olsun kardeşler arasında olur diycem ama biz gerginiz ya kim ne dese batıyor anlıyorum seni..iyice gerildin sende kaç gün oldu kolay değil az daha sabır kuzum

ya zaten sırf sebepsiz yere kimseye çatmamak için odamdan çıkmıyorum doğru düzgün inan bana çoğunlukla yemekleri bile odamda yiyorum yoğunum diyip sabah guya kardeşimle beraber kahvaltıı ettik ama hiç bişey konuşmadık desem yeri var bütün gün evde ikimizdik gitti odasında uyudu durdu, ben ortalıgı topladım, yemek yaptım, bulaşık makinaısnı yıka boşalt bilmem ne, tek laf etmedim ona tut ucundan diye, ki benden 2 yaş küçük sadece koca kız yani

az önce de odadan çıktım annemin yanında oturuyordum, 5 dk yaa sadece 5 dk oturdum yani. geldi bana iş buyuruyoe hala, annem bi şarı istemişti telefon melodisi için onu indireymişim ben de senin de laptopun var sen indir dedimi ben uyuyacagım dedi, bende yarın indirrsin dedim, bu sfer saçma sapan söylenmeye başladı, ama bi laflar duysn tahammul edemedigim şey de saygısızlık zaten, babam uyuyordu o da sesimize uyandı

şimdi yarın kesin fırça yiyecegim yine babamdan ben agladım diye annem de üzüldü falan off yaa, bi bitmiyo derdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…