Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ben özellikle adet dönemlerinde karnım çok ağrıyorsa emraha direk msj atıyorum " adam öldürsem cezai indirimim var benimle iyi geçin " diye çok net anlıyor msj ımı hemen yumuşuyor bana karşı

Ben mesaj atmadan bile anlıyr benim sinirimin tepemde olduğunu hayır yani o kadar çok mu belli oluyor ki

Ben mesaj atmadan bile anlıyr benim sinirimin tepemde olduğunu hayır yani o kadar çok mu belli oluyor ki

oluyordur bence yaa, ben bile direk anlıyorum yani aa benim günüm yaklaşmış diye

gerçi emrah bana " senin de hiç bitmiyor heralde " de diyor bazen, nasıl bezdiriyorsam çocugu

oo ne güzel bi sürü fatih harbiyceci varmış

isteme oldu amaa nezahat sevmiyor ki çocugu böylesi olacaksa da olmasın bence yaa , yazık

nezahat bacım diyip duruyor cihanda napsın kız
yaa nurdan bana bildirim gelmiyor ya artık ne olduysa iki gündür..kimin ne cevap verdiğini göremiyorum

nezahat bacım diyip duruyor cihanda napsın kız
yaa nurdan bana bildirim gelmiyor ya artık ne olduysa iki gündür..kimin ne cevap verdiğini göremiyorum

yapacak bişey yok zaten, umarım sever asımı tatlı çocuk aslında, iyi kalpli de, bence nezahat mutlu olacaktır zamanla

kuzum mune ye msj atsan bi baksınlar profiline :44: ben de sıkıntı yok çünkü alıntılarda ya da önce bi bak bakalım belki msj kutun dolmuştur, orayı boşalt öyle bi dene, olmazsa muneye haber edersin

4-5 tane mesaj var dolu değil yani..
ben bi mune ye mesj atayım doğru..çünkü böyle olmuyor bildirim olmadan

gönderilen msj kutuna da bak canım eğer o da boşsa mune halleder mutlaka

mesaj kutun dolmuştur, dolunca gelmiyo bildirim mesajı sil mesajlarınıı

Allahımm ne kadar safım ya mesaj diyince diğer özel mesajlara aklım gitti
tam 300 küsür alıntı mesjı birikince gelir mi tabi artık geliyor sildim
çok teşekkürler kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…