Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Kızlar bende geldimmmmmm Sabah uyandım günaydın mesajım gelmiş aşkım falan bile yazılmış hayret şaşırttı beni Bende uzatmadım tabi

heehh hizaya gel deseydin

kuzum benim de aklımdan geçen o aslında, ama ona sordugumde hep yok öyle bişey diyordu

hee inşallah öyledir ve gelir bunu açık yüreklilikle söyler, inan o zaman hiç canım yanmaz, yolu açık olsun der uğurlarım yani

sıkıntısı oldugunu da söylüyor, ki bence de var sıkıntısı, hatta bişeyler tahmin de ediyorum ama emin degilim tabi ki, zahmet edip de açıklarsa öğrenecegim

oo çok yeniymiş sizinki desene o zman..
bizim 1 sene 3 ay sonra gitmişti..ama bende yine icraat sıfırdı

şimdiden mı çok merak ettim

evet şimdiden düşündüm vallaaa askerde olacağı için hala, maddi değeri olan bi hediye almıycam, daha çok duygusal-manevi bi hediye olacak

ağırlıklarından kurtuldun yani
bende yarın fırsat bulursam inşallah halletcem sıkıntılarımı bi pazarım var onda da ne yapacağımı şaşırıyorum

ben başladım lazere gitmeye daha yeni, kurtulcam inş.

]oldu canım olmaz mı %50 gitti işte..kolaltım bitti tamamen mesela..
ama bende acıdan gitmedim aslına bakarsan canım çok yanıyordu..
hele benimkini görsen kolunun bacaklarının tüyleri sarı sarı ben daha karayım ondan

ben dalga geçiyorum zaten, tüysüz erkek mi olur be diyee utanmasam erkek dedigin döşü kıllı olacak diye söyleyecegim suratına hiç yok yaa hiç yookk :84: :84:

ağdada da acıyor ama yaa ben evdekilere diyorum çığlık atarsam sakın gelmeyin diye

vayy çok sevindim lil imm
sende bir şey olmamış gibi davran bari..

Aynen canım öyle yapıyorum çünkü şimdi uzatsam bu sefer ben alttan aldım sen uzatıyorsun diyecek kavga çıkacak o zaten hatasını anlamış ki sabah bana aşkım falan yazmış geçen sefer haklıydı biliyorsun hiç oralı bile olmamıştı =))

Hizaya gel dersem çığırından çıkar canım

Dün daha gittim ben ağdaya canım Bir ara ağlayacaktım o kadar canım yandı aboww

kıllı erkek iyidir merhametli olur derler
valla her türlüsü acıyor napalım Allah bizi böyle yaratmış erkek olsak ohh kıl tüy derdi yok

off hem de ne çığrından çıkar haaa

şaka diyorum zaten kuzum, en iyisini yapmışsın hiç bişey yokmuş gibi davranarak zaten ufak bi mevzuydu adamın kavga çıkartası gelmişti işte, en güzeli böyle yapmak

inşalah canım inşallah senle bi alakası yoktur yaşadıklarının

Aynen canım canı sıkılmış onun bana sardı alıştık artık

kıllı erkek iyidir merhametli olur derler
valla her türlüsü acıyor napalım Allah bizi böyle yaratmış erkek olsak ohh kıl tüy derdi yok

ahaa benimkinin merhametsizliği kılsızlıgından demek ki

vala yaa, onlar övünüytorlar kıllarıyla, biz de onlardan kurtulmak için uğraşıyoruz yine feministlik damarım tuttu

Dün daha gittim ben ağdaya canım Bir ara ağlayacaktım o kadar canım yandı aboww

bende ankaradayken gidiyordum ama şimdi adapazarında bulamadım daha kimseyi :26: ankaraya gittigimde de vakit bulamıyorum :26: ben de el mecbur kendim hallettim

inşalah canım inşallah senle bi alakası yoktur yaşadıklarının

hayırlısı olsun diyebiliyorum ben sadece :26: ama sıkılmaya başladım bir an önce netleşse çok sevinecegim

Aynen canım canı sıkılmış onun bana sardı alıştık artık

biz yapsak aynısını bi ton laf söylerler ama ahaa tam bir feminist oldum, beni bu topikten kovun yoksa hepinizi ayırabiliirm

Valla erkek olmak varmış canım hiçbir dertleri yok bizim gibi hep biz çekiyoruz

hakkaten yaa, adamlar bi sünnet oluyor bi askere gidiyor, biz onların sünnette çektiginden fazlaısnı her ay çekiyoruz bi de nazlanıyor paşalar

ya ayırırsam hepinizi gaz verip de

Her ay iki kere hemde canım öyle böyle değil e birde bunun doğumu var Tek yaptıkları işe gitmek kendilerini bir şey zannediyorlar

Yok canım ayrılmayız merak etme sen

Her ay iki kere hemde canım öyle böyle değil e birde bunun doğumu var Tek yaptıkları işe gitmek kendilerini bir şey zannediyorlar

Yok canım ayrılmayız merak etme sen

ben özellikle adet dönemlerinde karnım çok ağrıyorsa emraha direk msj atıyorum " adam öldürsem cezai indirimim var benimle iyi geçin " diye çok net anlıyor msj ımı hemen yumuşuyor bana karşı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…