Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Kızlarrr ben de geldimmmmmmmmmmmmmm
Sevgilimle güzel bir hafta sonu geçirdim şimdi eve geldi ve size koştum Varmı güzel haberler önceki sayfalara bakamadım hata verdi

Sevgilimle güzel bir hafta sonu geçirdim şimdi eve geldi ve size koştum Varmı güzel haberler önceki sayfalara bakamadım hata verdi

hoşgeldin canım
bende bugün beraberdim hayatımla..ama hala özlüyorum onu.. yanındayken hiç zaman geçmese keşke

aynen canım ya evlenince düşünsene hep beraber diz dize..özlem yok..dışarı çıkmak için aileden izin yok..hepsi çok cazip benim için

Benim içinde öyle Benim tek korkum ev işleri ve çalışmak onlar beni çok zorlayacak çünkü ben temizlik falan pek sevmem ama saatlerce mutfakta yemek yapabilirim

Benim içinde öyle Benim tek korkum ev işleri ve çalışmak onlar beni çok zorlayacak çünkü ben temizlik falan pek sevmem ama saatlerce mutfakta yemek yapabilirim

kendi evin olunca öylede bi istekle severek yaparsın ki sen bile şaşırırsın..
bende mutfağı çok seviyorum özellikle de pasta işleriyle uğraşmaya bayılıyorum..
ee bugün neler yaptınız bakalım

ohhh ne güzeel

bizimki de çarşı iznindeydi, kameralı görüştük canımcımlaaa 2 haftadır yüzünü görmemiştiiimm

Ah canım sorma bütün arkadaşlarım öyle diyor bende inanıyorum ama bir iki sene sonra amaaan modunda gezerim yine
Bende pasta yapmaya bayılırım zaten hamur işlerini daha çok seviyorum ana yemeklerdense =)
Canım biz dün buluştuk arkadaşlarla beraber kaldık film falan izledik sohbet gırgır şamata bugün geldim eve =)

ohhh ne güzeel

bizimki de çarşı iznindeydi, kameralı görüştük canımcımlaaa 2 haftadır yüzünü görmemiştiiimm

Nasıl özlüyorsundur canım kıyamam bir an önce kavuşursunuz inşallah

hem de nasıııııllll inşallah 2 hafta sonraki izin gününde yanına gidebilirsem, 3-5 saat canlı kanlı görüşebileceğiz

Canım inşallah gidebilirsin inan çok çok iyi gelecektir sana görmek sarılmak konuşmak.. Sen ne yaptın konuştunmu babanla?

yok canımm, en son cesmi_naz'la konuştuk, şöle bi karar aldım. babam en fazla 2 hafta içinde dönecek, dönüş gününe kadar onun konuyu açmasını bekliycemi eğer gidene kadar açmazsa, gitmeden önceki akşam ben açıcam konuyu

Hemen bir önceki gün değil de iki üç gün önce aç belki konuşmak istedikleri vardır gün kalsın canım size o da senden bekliyor olabilir belki :)

oo iyiymiş o da sizinle beraber kaldı mı evde

Evet canım kaldı evli arkadaşım var eşiyle benim sevgilim çok iyi anlaştılar ısrar üzerine kaldık oyunlar oynadık falan ayrı odada yattık tabi

ee tabi mecbur ayrı gayrı evlenene kadar
bizde bazen ablamda kalıyoruz ayrı yatıyoruz tabi..ama onla aynı evde uyumak, sabah onu uyandırmak bile çok güzel oluyor

ee tabi mecbur ayrı gayrı evlenene kadar
bizde bazen ablamda kalıyoruz ayrı yatıyoruz tabi..ama onla aynı evde uyumak, sabah onu uyandırmak bile çok güzel oluyor

Yetinmeyi bilmek lazım tabi canım Gidip şakalaşarak uyandırmak bile nasıl mutlu ediyor beni anlatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…