Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ben özellikle adet dönemlerinde karnım çok ağrıyorsa emraha direk msj atıyorum :KK34: " adam öldürsem cezai indirimim var benimle iyi geçin " diye :KK51: çok net anlıyor msj ımı hemen yumuşuyor bana karşı :KK52:

Ben mesaj atmadan bile anlıyr benim sinirimin tepemde olduğunu hayır yani o kadar çok mu belli oluyor ki :KK53:

Ben mesaj atmadan bile anlıyr benim sinirimin tepemde olduğunu hayır yani o kadar çok mu belli oluyor ki :KK53:

oluyordur bence yaa, ben bile direk anlıyorum yani aa benim günüm yaklaşmış diye :KK1:

gerçi emrah bana " senin de hiç bitmiyor heralde " de diyor bazen, nasıl bezdiriyorsam çocugu :KK37:

oo ne güzel bi sürü fatih harbiyceci varmış :KK1:

isteme oldu amaa nezahat sevmiyor ki çocugu :KK50: böylesi olacaksa da olmasın bence yaa , yazık :KK14:

nezahat bacım diyip duruyor cihanda napsın kız:KK4:
yaa nurdan bana bildirim gelmiyor ya artık ne olduysa iki gündür..kimin ne cevap verdiğini göremiyorum:KK50:

nezahat bacım diyip duruyor cihanda napsın kız:KK4:
yaa nurdan bana bildirim gelmiyor ya artık ne olduysa iki gündür..kimin ne cevap verdiğini göremiyorum:KK50:

yapacak bişey yok zaten, umarım sever asımı :KK31: tatlı çocuk aslında, iyi kalpli de, bence nezahat mutlu olacaktır zamanla :KK31:

kuzum mune ye msj atsan bi baksınlar profiline :44: ben de sıkıntı yok çünkü alıntılarda :KK34: ya da önce bi bak bakalım belki msj kutun dolmuştur, orayı boşalt öyle bi dene, olmazsa muneye haber edersin :KK55:

yapacak bişey yok zaten, umarım sever asımı :KK31: tatlı çocuk aslında, iyi kalpli de, bence nezahat mutlu olacaktır zamanla :KK31:

kuzum mune ye msj atsan bi baksınlar profiline :44: ben de sıkıntı yok çünkü alıntılarda :KK34: ya da önce bi bak bakalım belki msj kutun dolmuştur, orayı boşalt öyle bi dene, olmazsa muneye haber edersin :KK55:

4-5 tane mesaj var dolu değil yani..
ben bi mune ye mesj atayım doğru..çünkü böyle olmuyor bildirim olmadan:KK31:

gönderilen msj kutuna da bak canım eğer o da boşsa mune halleder mutlaka :KK34:

mesaj kutun dolmuştur, dolunca gelmiyo bildirim mesajı :KK53: sil mesajlarınıı :KK53:

Allahımm ne kadar safım ya mesaj diyince diğer özel mesajlara aklım gitti:KK1:
tam 300 küsür alıntı mesjı birikince gelir mi tabi artık geliyor sildim:KK52:
çok teşekkürler kızlar:KK16:

X