Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Kızlar bende geldimmmmmm:KK53: Sabah uyandım günaydın mesajım gelmiş aşkım falan bile yazılmış hayret şaşırttı beni:KK53: Bende uzatmadım tabi :KK31:

heehh hizaya gel deseydin :KK53::KK53:

yaa moralini bozmak için demiyorum da canım acaba sana karşı duyguları azalmış olabilir mi:KK50:
ara vermeler falan güzel şeylerde demiyor diyosun son zmanlarda..inşallah yanılıyorumdur..
yada onun büyük bi derdi var ve kabuğuna çekildi:KK31:

kuzum benim de aklımdan geçen o aslında, ama ona sordugumde hep yok öyle bişey diyordu :KK50:

hee inşallah öyledir ve gelir bunu açık yüreklilikle söyler, inan o zaman hiç canım yanmaz, yolu açık olsun der uğurlarım yani :KK50:

sıkıntısı oldugunu da söylüyor, ki bence de var sıkıntısı, hatta bişeyler tahmin de ediyorum ama emin degilim tabi ki, zahmet edip de açıklarsa öğrenecegim :KK14:

oo çok yeniymiş sizinki desene o zman..:KK53:
bizim 1 sene 3 ay sonra gitmişti..ama bende yine icraat sıfırdı:KK53:

şimdiden mı:KK53: çok merak ettim:KK34:

evet şimdiden düşündüm vallaaa :KK31::KK31: askerde olacağı için hala, maddi değeri olan bi hediye almıycam, daha çok duygusal-manevi bi hediye olacak :KK16:

ağırlıklarından kurtuldun yani:KK53:
bende yarın fırsat bulursam inşallah halletcem sıkıntılarımı:KK31: bi pazarım var onda da ne yapacağımı şaşırıyorum:KK76:

ben başladım lazere gitmeye daha yeni, kurtulcam inş. :KK31:

hiç azalma da olmadı mı :KK53:

ben yeni sir ağda makinası aldım, o bile azalttı biraz ama devamlı kulanmak lazım ki yine de taammen bitmesi mümkün degil :KK50: o yuzden lazer şart :KK34: ama iğneli çok acıtıyor diyorlar yaa, benm de canım tatlıdır birazcık :KK17:

bide benim dezavantajım şudur ki, emrah ın kollarında ve bacaklarında hiç tüy yok :KK53: geçen benim kollarımla kıyaslıyordu kendisninkini, ben senden daha iyi durumdayım diye :KK37: kalıcı bir çözüm bulmam lazım benim :KK31:

]oldu canım olmaz mı %50 gitti işte..kolaltım bitti tamamen mesela..:KK76:
ama bende acıdan gitmedim aslına bakarsan canım çok yanıyordu..
hele benimkini görsen kolunun bacaklarının tüyleri sarı sarı ben daha karayım ondan:KK53:

]oldu canım olmaz mı %50 gitti işte..kolaltım bitti tamamen mesela..:KK76:
ama bende acıdan gitmedim aslına bakarsan canım çok yanıyordu..
hele benimkini görsen kolunun bacaklarının tüyleri sarı sarı ben daha karayım ondan:KK53:

ben dalga geçiyorum zaten, tüysüz erkek mi olur be diyee :KK53: utanmasam erkek dedigin döşü kıllı olacak diye söyleyecegim suratına :KK53: hiç yok yaa hiç yookk :84: :84:

ağdada da acıyor ama yaa :KK17: ben evdekilere diyorum çığlık atarsam sakın gelmeyin diye :KK53:

vayy çok sevindim lil imm:KK16:
sende bir şey olmamış gibi davran bari..:KK76:

Aynen canım öyle yapıyorum çünkü şimdi uzatsam bu sefer ben alttan aldım sen uzatıyorsun diyecek kavga çıkacak o zaten hatasını anlamış ki sabah bana aşkım falan yazmış geçen sefer haklıydı biliyorsun hiç oralı bile olmamıştı =))

heehh hizaya gel deseydin :KK53::KK53:

kuzum benim de aklımdan geçen o aslında, ama ona sordugumde hep yok öyle bişey diyordu :KK50:

hee inşallah öyledir ve gelir bunu açık yüreklilikle söyler, inan o zaman hiç canım yanmaz, yolu açık olsun der uğurlarım yani :KK50:

sıkıntısı oldugunu da söylüyor, ki bence de var sıkıntısı, hatta bişeyler tahmin de ediyorum ama emin degilim tabi ki, zahmet edip de açıklarsa öğrenecegim :KK14:

Hizaya gel dersem çığırından çıkar canım:KK52::KK52:

ben dalga geçiyorum zaten, tüysüz erkek mi olur be diyee :KK53: utanmasam erkek dedigin döşü kıllı olacak diye söyleyecegim suratına :KK53: hiç yok yaa hiç yookk :84: :84:

ağdada da acıyor ama yaa :KK17: ben evdekilere diyorum çığlık atarsam sakın gelmeyin diye :KK53:

:KK52::KK52::KK52: Dün daha gittim ben ağdaya canım Bir ara ağlayacaktım o kadar canım yandı aboww:KK53::KK53::KK53:

kıllı erkek iyidir merhametli olur derler:KK53:
valla her türlüsü acıyor napalım Allah bizi böyle yaratmış erkek olsak ohh kıl tüy derdi yok:KK30:

Aynen canım öyle yapıyorum çünkü şimdi uzatsam bu sefer ben alttan aldım sen uzatıyorsun diyecek kavga çıkacak o zaten hatasını anlamış ki sabah bana aşkım falan yazmış geçen sefer haklıydı biliyorsun hiç oralı bile olmamıştı =))

Hizaya gel dersem çığırından çıkar canım:KK52::KK52:

off hem de ne çığrından çıkar haaa :KK60::KK60:

şaka diyorum zaten kuzum, en iyisini yapmışsın hiç bişey yokmuş gibi davranarak :KK34: zaten ufak bi mevzuydu adamın kavga çıkartası gelmişti işte, en güzeli böyle yapmak :KK33:

inşalah canım inşallah senle bi alakası yoktur yaşadıklarının:KK50:

kıllı erkek iyidir merhametli olur derler:KK53:
valla her türlüsü acıyor napalım Allah bizi böyle yaratmış erkek olsak ohh kıl tüy derdi yok:KK30:

ahaa benimkinin merhametsizliği kılsızlıgından demek ki :KK60:

vala yaa, onlar övünüytorlar kıllarıyla, biz de onlardan kurtulmak için uğraşıyoruz :KK15: yine feministlik damarım tuttu En Büyük KK

:KK52::KK52::KK52: Dün daha gittim ben ağdaya canım Bir ara ağlayacaktım o kadar canım yandı aboww:KK53::KK53::KK53:

bende ankaradayken gidiyordum ama şimdi adapazarında bulamadım daha kimseyi :26: ankaraya gittigimde de vakit bulamıyorum :26: ben de el mecbur kendim hallettim :KK1:

inşalah canım inşallah senle bi alakası yoktur yaşadıklarının:KK50:

hayırlısı olsun diyebiliyorum ben sadece :26: ama sıkılmaya başladım bir an önce netleşse çok sevinecegim :KK14:

Aynen canım canı sıkılmış onun bana sardı alıştık artık:KK52:

biz yapsak aynısını bi ton laf söylerler ama :KK15: ahaa tam bir feminist oldum, beni bu topikten kovun yoksa hepinizi ayırabiliirm :KK37:

ahaa benimkinin merhametsizliği kılsızlıgından demek ki :KK60:

vala yaa, onlar övünüytorlar kıllarıyla, biz de onlardan kurtulmak için uğraşıyoruz :KK15: yine feministlik damarım tuttu En Büyük KK

bende ankaradayken gidiyordum ama şimdi adapazarında bulamadım daha kimseyi :26: ankaraya gittigimde de vakit bulamıyorum :26: ben de el mecbur kendim hallettim :KK1:

Valla erkek olmak varmış canım hiçbir dertleri yok bizim gibi hep biz çekiyoruz:KK47:

hakkaten yaa, adamlar bi sünnet oluyor bi askere gidiyor, biz onların sünnette çektiginden fazlaısnı her ay çekiyoruz bi de nazlanıyor paşalar :KK37:

ya ayırırsam hepinizi gaz verip de :KK52::KK52:

Her ay iki kere hemde canım öyle böyle değil e birde bunun doğumu var :KK53: Tek yaptıkları işe gitmek kendilerini bir şey zannediyorlar :KK47:

Yok canım ayrılmayız merak etme sen :KK52::KK51:

Her ay iki kere hemde canım öyle böyle değil e birde bunun doğumu var :KK53: Tek yaptıkları işe gitmek kendilerini bir şey zannediyorlar :KK47:

Yok canım ayrılmayız merak etme sen :KK52::KK51:

ben özellikle adet dönemlerinde karnım çok ağrıyorsa emraha direk msj atıyorum :KK34: " adam öldürsem cezai indirimim var benimle iyi geçin " diye :KK51: çok net anlıyor msj ımı hemen yumuşuyor bana karşı :KK52:

X