Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

5 ay mı canım sizinde..
valla döktürmüsün hayırlısıyla gelir de onunla avunursun bu sefer defter unutulur

sizde zaten hemen atlayacksınız ya gelin gelin diye..:113:
yook öyle bekleyecek seni nasıl beklettiyse

çok katılıyorum sana

günaydın kızlaaaaaar

günaydın

Askerime göndereceğim mektuba iliştireceğim şafak çizelgesi nasıl olmuşşş?

onda yoktu karalama çizelgesi, böyle benim adımı doldursun dedim ben de

Eki Görüntüle 1077826

5 ay asker yolu bekledim hiç böyle şeyler aklıma gelmedi :26: benim gibi öküzün öküz de sevgilisi olur işte

valla kendi adıma konuşayım bu işler biraz karşılıklı :26: bi de ben çok ciddiyetini anlamamıştım asker yolu beklemenin yaa, biz o askere gitmeden 5 gün önce başladık ilişkiye

oo çok yeniymiş sizinki desene o zman..
bizim 1 sene 3 ay sonra gitmişti..ama bende yine icraat sıfırdı

ımmmm, kem küüüm

valla 2 ay sonra doğum günü var, şimdiden hazır fikrim ve yapacaklarımm, tek tek düşünüp uygulamaya başladım bileee

şimdiden mı çok merak ettim

yok canım nerdeee 11 de uyandım da evde annem de babam da olmayınca kardeşimle güzel bi kahvaltı yaptık, sonra da güzellik maskeleri ve kadınsal sıkıntılarımı hallettim ve geldimmm

ağırlıklarından kurtuldun yani
bende yarın fırsat bulursam inşallah halletcem sıkıntılarımı bi pazarım var onda da ne yapacağımı şaşırıyorum

oo çok yeniymiş sizinki desene o zman..
bizim 1 sene 3 ay sonra gitmişti..ama bende yine icraat sıfırdı

hee çok yeniydi hatta o askerden sonra başlasın diye çok uğraştı ama ben sıkıştırdım 5 ay sonrasının garantisini veremem sana dedim, mecburen gitmeden başladı

hatta teklif ediş kısmı da çok güzeldi

"günahlarımla sevaplarımla iyi günde kötü günde bir ömür beni kabul eder misin " demişti her gidi günler heyy

ağırlıklarından kurtuldun yani
bende yarın fırsat bulursam inşallah halletcem sıkıntılarımı bi pazarım var onda da ne yapacağımı şaşırıyorum

hem de ne kurtuldum valla bi para bulsam bi yerden ilk iş lazere gitmek olacak yaa evlendikten sonra nasıl halledecegim bu tüy işlerini

wuuhuu cümleye gel cümleye
bak bide laf edersin ona neler de söyleyebiliyormuş

hem de ne kurtuldum valla bi para bulsam bi yerden ilk iş lazere gitmek olacak yaa evlendikten sonra nasıl halledecegim bu tüy işlerini

ben gittim % 50 si bitti amma velakin devam ettiremeyince de bi tırt olmadı
illa gideceksende iğneli epilasyona gidersin en azında daha kalıcıymış şekerim..
valla şimdi neyse de doğru diyosun evlilkte baya bi sıkıntı poff..

Kızlar bende geldimmmmmm Sabah uyandım günaydın mesajım gelmiş aşkım falan bile yazılmış hayret şaşırttı beni Bende uzatmadım tabi

söyleyebiliyordu da eskiden işte son zamanlarda hiç yoktu böyle şeyleri ya olacak eskisi gibi, ya da gidecek gerçi bunun için önce gelmesi lazım tabi ama neyse

yaa moralini bozmak için demiyorum da canım acaba sana karşı duyguları azalmış olabilir mi
ara vermeler falan güzel şeylerde demiyor diyosun son zmanlarda..inşallah yanılıyorumdur..
yada onun büyük bi derdi var ve kabuğuna çekildi

Son düzenleme:

hiç azalma da olmadı mı

ben yeni sir ağda makinası aldım, o bile azalttı biraz ama devamlı kulanmak lazım ki yine de taammen bitmesi mümkün degil o yuzden lazer şart ama iğneli çok acıtıyor diyorlar yaa, benm de canım tatlıdır birazcık

bide benim dezavantajım şudur ki, emrah ın kollarında ve bacaklarında hiç tüy yok geçen benim kollarımla kıyaslıyordu kendisninkini, ben senden daha iyi durumdayım diye kalıcı bir çözüm bulmam lazım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…