Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

içim çok acıyorki, arada aglama hallerim oluyor falan :26: ama inat ettim kuzum aramayacagım :KK20: şimdi benim zorumla dönse bile ileride bundan pişman olabilir o yuzden, kafa dinlemek istedi, dinlesin sonuçlarına katlansın :KK19: haklıyken haksız duruma düşmemek için sabretmeye devam sonuna kadar :KK47:

evet arayan sen olmamalısın.. Allah yardımcın olsun canım elden başka ne gelir ki :KK43:

hele ki uyuyamamak öldürüyor beni yaa :KK53:

paşa zahmet edip geri dönse de artık, önümü görebilsem :KK14: belki de 2 ay sonra nişanım olacak ama benm daha hiç bir hazırlıgım yok :KK30:

İşte benim kızdığım noktalardan biri de bu.. Nişan hazırlığı içinde olman gerekirken şuan acabalarla yaşıyorsun..

napayım ya cumartesi günü bile tam gün çalışıyorum:KK19:
saatler geçsinde evime gitsem bir an önce:KK31:
sen nasılsın bakalım askerden haber alıyorsun değil mi artık..

ben oturuyorum evde şu an, akşamüstü arkadaşlarla buluşacağız, zamanın geçmesi bekliyorum :KK14:

eveeeeet, şimdi kapattık daha telefonu, nöbete gidiyormuş :KK16:

Askerime göndereceğim mektuba iliştireceğim şafak çizelgesi nasıl olmuşşş? :KK16:

onda yoktu karalama çizelgesi, böyle benim adımı doldursun dedim ben de :KK31:

Eki Görüntüle 1077826

wow gizem çok değişik bir şey olmuş nerden aklına geldi bakayım:KK9:
ben çok beğendim emek vermişsin eminim askerde çok sevecekEn Büyük TÜRKİYE

wow gizem çok değişik bir şey olmuş nerden aklına geldi bakayım:KK9:
ben çok beğendim emek vermişsin eminim askerde çok sevecekEn Büyük TÜRKİYE

yeni yaren adayları konuşuyolardı, benim de aklıma geldi, kendimde şu var, her gün karalıyorum. ama onda bişey yoktu, ona da bunu yaptımmm :KK16:

$1c.jpg

bende 5 ay asker yolu bekledim ama hiç böyle incelikler aklıma gelmedi:KK53:
eline sağlık çok hoş:KK33:

he heee :KK1:

24 ocak tarihinden itibaren o defteri tutmaya başladım işte :KK31: yazıyorum olanı biteni duygularımı, fotolar falan yapıştırıyorum.. güzel bi anı kalacak bize ilerde :KK31:

bak bu da ilk sayfaları defterimin :KK52:

$1a.jpg $1b.jpg

bu da defterimin kendisiiiii :KK16: çok severek aldımmm :KK16:

$DSCF1258.jpg

X