2014 Yarenleri! :)

Aynen valla düşünsek bitmez gibi biz gecen sene bu zaman öğrendik gideceği yeri falan normalde 9 sayman lazimken 64 sayıyorum ama buna da şükür ya çok şükür bitmez denilen birşey yok biz görüp ayrılınca bile mahvoluyiruz fotolarla birkaç parça eşya ile canımız çıkıyor evliler kafayı yer galiba :/ allah sabrını veriyor ya gerçekten inanıyorum ben buna
aynen kuzum bnde zor zkr diyordum 100lere geldm bi plakalara dusim senin gbi tam rahatlarm:)

Biz
sans iste balim dedgm gbi MASSALLAH sanslsnz da o kadr rapor alabldysnz :) ins bulursun kuzum is kucuk ev tutulr istdgnz zaman rahat gorusursnz hem hayrlisi olsn:)
. Biz hic isteyerek almaşık ki erkan hasta diye komutanlar verdi kuzum bizi mahveden o raporlarsi şimdi sırf yine rapor verirler diye doktora gitmiyor inşallah kuzum ya çok şükür ama buna da en azından bitince tedavi o amaya ikna ettim

Biz
. Biz hic isteyerek almaşık ki erkan hasta diye komutanlar verdi kuzum bizi mahveden o raporlarsi şimdi sırf yine rapor verirler diye doktora gitmiyor inşallah kuzum ya çok şükür ama buna da en azından bitince tedavi o amaya ikna ettim
hadi ya gecms olsun balim bncde tedavi olsun iyi yaomssn ikna etmekle

X