2014 Yarenleri! :)

Daha önce hic boyle birşey oldu mu peki yani lafı gectimi birde hesap boyu biliyonmu ben bikez hizlice aldım hesap noyu çık kızdı ama olsun isi görüldü :)

ptt yok ki canım tam sınırdalar bi köyde :KK43: yoksa şimdiye atmıştım çoktan

sen gondrdgnde mektbun icine kar kuzum parayi.oyle gonder

öyle yaparım balım görür zaten mektubu açtığında. bide sevgili kitabı çizeyim diyorum ben ona öyle çok resim yapıp verdim çok severiz öyle şeyleri elimi çabuk tutmam gerek:)

ptt yok ki canım tam sınırdalar bi köyde :KK43: yoksa şimdiye atmıştım çoktan
O zaman ptt ile mektupla yolla kuzum ama onu kargo yaptır zarflar geç gidiyor hem birşeyler de koyarsin içine bir zarfa da mektupla pa
da eklersin ama kargo yap mektup zarfı olarak çok geç gider sen gerildiğinde kalirsin

oda yeter kz onu bulamiyanlarda var :))
Öyle tabiki ama su var seninki askerden sonra yaninda izin günlerinde yaninda biz sevgili olduk olalı hic ayni yerde olamadık askerlik bitince de olmayacak o yüzden su anın tadını çıkarıyorum inşallah İstanbul da bir is bulurum minik bir ev tutarim aşkımı görebiliriz boylece çok çok :) allahım kimseyi sevdiği ile sinamasin yaa inşallah hepimiz omrumuzun sonuna kadar sevdikleri izin omzunda uyuyup uyanalimmm :))))

Öyle tabiki ama su var seninki askerden sonra yaninda izin günlerinde yaninda biz sevgili olduk olalı hic ayni yerde olamadık askerlik bitince de olmayacak o yüzden su anın tadını çıkarıyorum inşallah İstanbul da bir is bulurum minik bir ev tutarim aşkımı görebiliriz boylece çok çok :) allahım kimseyi sevdiği ile sinamasin yaa inşallah hepimiz omrumuzun sonuna kadar sevdikleri izin omzunda uyuyup uyanalimmm :))))
ay INSALLAH balim yaa sende is bulursun yakininda olursun varya cok izledm 2aydr girmuyrm of:)

yok balim kullansn heosini zatn gelp gittktn snra 2ayimiz kaliyor tezkeresine cok sukur:)
O zaman 50 günlük bir izin yaptirsin tezkereden düşüyor zaten rapor da iyi olur sizin içinde. :) biz hic izin kullanmadıkları daha ama gerekse kalmadı raporlar sağolsun :) ama istiyorum mayis gibi on gün izin uazdirsin on gün geç bitsin diyorum kiziyo bunaldim diyo o da haklii offf keşke o antep de is bulsa yaa nasıl Güzel olur :) iç güveysi alirdik :)

ay INSALLAH balim yaa sende is bulursun yakininda olursun varya cok izledm 2aydr girmuyrm of:)
Özlem bambaşka birşey ya aska duyulan hele kokusu sinen herşeyi toplayıp geliyom bende sürekli yaa off çok zor ya evli olanlar napiyor acaba biz boyleysek az kalmis diycem ama kizcanda inşallah akar gider zaman bu geceler kısaldı diye çok seviniyorum bazen ya kisin hic geçmiyor çünkü zaman

O zaman 50 günlük bir izin yaptirsin tezkereden düşüyor zaten rapor da iyi olur sizin içinde. :) biz hic izin kullanmadıkları daha ama gerekse kalmadı raporlar sağolsun :) ama istiyorum mayis gibi on gün izin uazdirsin on gün geç bitsin diyorum kiziyo bunaldim diyo o da haklii offf keşke o antep de is bulsa yaa nasıl Güzel olur :) iç güveysi alirdik :)
kz rapor 10gunden fazla zir alinr diye bilyorm bde erkekler icguveysi istemez hicbri balim anca sen bulacan onlarn yasadgu yerde is:)

Özlem bambaşka birşey ya aska duyulan hele kokusu sinen herşeyi toplayıp geliyom bende sürekli yaa off çok zor ya evli olanlar napiyor acaba biz boyleysek az kalmis diycem ama kizcanda inşallah akar gider zaman bu geceler kısaldı diye çok seviniyorum bazen ya kisin hic geçmiyor çünkü zaman
aynen balim ya evli olup beklemek daha da zor gerçekten RABBIM sabrinu veriyor evet ya azaldi kizmam kz dogru 365den dustuk haa kilay mi:)

kz rapor 10gunden fazla zir alinr diye bilyorm bde erkekler icguveysi istemez hicbri balim anca sen bulacan onlarn yasadgu yerde is:)[/QUO aynen de ailesi arası iyi değil ya belki diyorum belki :) inşallah olur kuzum ya çok istiyoruz ilimizde İstanbul olsun diye okul bitsin bakalım hemen çaresine yaa :/ bilmiyorum ki kuzu biz hic öyle isteyerek almaşık hep zorla verdiler raporları bizde :)

aynen balim ya evli olup beklemek daha da zor gerçekten RABBIM sabrinu veriyor evet ya azaldi kizmam kz dogru 365den dustuk haa kilay mi:)
Aynen valla düşünsek bitmez gibi biz gecen sene bu zaman öğrendik gideceği yeri falan normalde 9 sayman lazimken 64 sayıyorum ama buna da şükür ya çok şükür bitmez denilen birşey yok biz görüp ayrılınca bile mahvoluyiruz fotolarla birkaç parça eşya ile canımız çıkıyor evliler kafayı yer galiba :/ allah sabrını veriyor ya gerçekten inanıyorum ben buna

sans iste balim dedgm gbi MASSALLAH sanslsnz da o kadr rapor alabldysnz :) ins bulursun kuzum is kucuk ev tutulr istdgnz zaman rahat gorusursnz hem hayrlisi olsn:)

X