2014 Yarenleri! :)

demez tabi de gönderince de niye gönderiyn diye atarlanır cins biraz benimki
Yok kuzu ya masrafı oluyor eğer çarşısı olmasa bile dışardan yemek falan istiyorlar hakli olarak çünkü yemekler pek iç açıcı değil sigara icuyorsa hele birde

neyi istemiyon kz anlamadm 186 larda falan bzmde kuzum saymyrm bende:) bn izne gelecegi zamani sayiyorm ona odaklandm:)
Bizde de erkan sayıyı mehtapi şafak bende :) ya gidecek eve bu kadar rahat gorusemiycez çünkü e bende eve gitcem zaten İstanbul da is bulsam da calissam :) maşallah kuzu ya azalmış

Bizde de erkan sayıyı mehtapi şafak bende :) ya gidecek eve bu kadar rahat gorusemiycez çünkü e bende eve gitcem zaten İstanbul da is bulsam da calissam :) maşallah kuzu ya azalmış
anladm balim haklsn bitsn istmyn heo gidyn die hakli olarak:) ama is bulursan super olur orda yakn olursnz ne azalmasi kz bana cok geliyor safagm:) mehtbmda 30 gun:))

ayda 30veriyorlar bizmkilere kuzum blmyrm baska yerde nasl cekmedi smdiye kadr cigalsn alrm dmsti :)
Dur ben yarin sorayim bunu ona ya merak ettim simdi :KK66: 12 ayin sonunda ancak 360 lira yapar :) bari 5 lira daha versinlerde günlüğü bir lira olsun :) neye yetecekse acaba :)

30 az tabi kuzum yani yeme icmesndn baska masrfi olmaz ztn sen dnle beni yicek.yolla hep
en azından bi 100 tl göndereyim içim rahat etsin balım :/
Yok kuzu ya masrafı oluyor eğer çarşısı olmasa bile dışardan yemek falan istiyorlar hakli olarak çünkü yemekler pek iç açıcı değil sigara icuyorsa hele birde
Yok içmiyor sigara kuzum göndereyim yinede
:KK14::KK14:

en azından bi 100 tl göndereyim içim rahat etsin balım :/

Yok içmiyor sigara kuzum göndereyim yinede

:KK14::KK14:
Daha önce hic boyle birşey oldu mu peki yani lafı gectimi birde hesap boyu biliyonmu ben bikez hizlice aldım hesap noyu çık kızdı ama olsun isi görüldü :)

X