2014 Yarenleri! :)

yinede cok canim yaniyo..bni onemsememesi ozlememesinin canimi yakmasina engel olamiyorum..bunlari hak edicek ne yaptim

ya kuzum soyle dusun senı onemsemeyen bı ınsanı sen ozleyerek neden kendıne hakszlk yazpıosun ?? Bılıyorum elınde degıl ama daha mantklı dusunmeye calıs :KK43:((

bu sık sık hali mi canım :KK12::KK12::KK12: zlüyoruz seni kıııs :oops:
balim bende ozluyorumm.. bu site bana o zor gunleri hatirlatmaya basladi galiba kuzum oyuzden esksii gibi giresim gelmiyo
demetimmm hos buldum balim.cok sukur.iyi diyim iyi olim:) sen naaslsn kuzumm
bende iyiyim kuzum cok sukur ya nolsun.. gün saymaya devam iste :)
askerin nasil fistigim safak kac oldu

balim bende ozluyorumm.. bu site bana o zor gunleri hatirlatmaya basladi galiba kuzum oyuzden esksii gibi giresim gelmiyo

bende iyiyim kuzum cok sukur ya nolsun.. gün saymaya devam iste :)
askerin nasil fistigim safak kac oldu
anladim balim ya sizde. ayrilmamak uzere tam kavusursunz evlenirsn en yakn zamanda balim:).askerm in cani skkn bunaldi valla ayni seklde bnde ozlem cok 2 aydir.gormuyorm safak 189 baalim

olur mu öyle şey :KK43:
oldu birazcik balimm
bosver bitanemmmm nasil gidiyo askerinle araniz nasil
anladim balim ya sizde. ayrilmamak uzere tam kavusursunz evlenirsn en yakn zamanda balim:).askerm in cani skkn bunaldi valla ayni seklde bnde ozlem cok 2 aydir.gormuyorm safak 189 baalim
oh masallah bitanemmmm 100lere dusmussunuz cok sevindim kuzum yaa nerde 300ler nerde 100 ler demi cok sukur kuzumm

evet canıımm bitiriyoruz artık inanamasam daaa :)) aynen biz defolup gidelim de sıra sizlere gelsin artık:KK48:
estafurullah kz oylemi demeknistdm ask olsun :) insan inanamaz tabi ne kadr gun saydiniz bitmesi mucize.gbi gelir kuzum smdiden gozunaydn darisi basimza gelsn hemen yaa :) gerci safagm daha cok benim ama olsun:)

estafurullah kz oylemi demeknistdm ask olsun :) insan inanamaz tabi ne kadr gun saydiniz bitmesi mucize.gbi gelir kuzum smdiden gozunaydn darisi basimza gelsn hemen yaa :) gerci safagm daha cok benim ama olsun:)
tabiki biliyorum bebeğim öyle demek istemediğiini :) çok sağol bebeğimm Allah razı olsunn :) çok olabilir ama biz de hep çok olmasına rağmen amin dedik bol bol sabrettik kuzummm geçecek Allahın izniyle :)

tabiki biliyorum bebeğim öyle demek istemediğiini :) çok sağol bebeğimm Allah razı olsunn :) çok olabilir ama biz de hep çok olmasına rağmen amin dedik bol bol sabrettik kuzummm geçecek Allahın izniyle :)
aynen balim haklisn bunada sukur 188 olduk yaridalik sayilir:) RABBIM sizide bidaha ayirmamak.dilegiyle hep mutlu olun INSALLAH:)

X