2014 Yarenleri! :)

Kahve fincanı takımı alabilirsin balımmm:) ben kendi anneme kahvefincanı alıcam:) kayınvalideye ne alsam acaba yaa? Çiçekleri çok seviyo saksıda çiçek mi alsam acabaa?
cicek olurda balim sadece cicek zayif mi kalir acaba..kahvefincani iyimid aslinda kaynvalidem kapali guzel bi esarp mi alsam

cicek olurda balim sadece cicek zayif mi kalir acaba..kahvefincani iyimid aslinda kaynvalidem kapali guzel bi esarp mi alsam
Onun taktıklarına benzer güzel bi eşarp çok mutlu eder benceeee:) ay ne biliyim balımmmm:) ihtiyacını karşılıycak bişi olsn istiyorum ama pek aklıma gelmiyo eksik bişeyiii.. Çiçeğide şimdi yaz geldi ya kuzu balkonunu yemyeşil donatmış çiçeklerle ordan aklıma geldi.. Acayip seviyo çüçekleri.. Bi defa saksıda çiçek vermiştim kıyamam haftasonu gittiğimde bak sana çiçeklerimi göstereyim diyip tek tek gösterdi çiçeklerinii:) bnm hediye ettiğim çiçek içinde bak senin çiçeğin buda çok güzel olmuş dimi diyo:)

:KK23::KK23::KK23: aaaayyy :KK68: ben bilee çok sevindimmm senin yerinde olmak isterdim yahu imrendim vallaa En Büyük TÜRKİYE ne kadar özlemişssinizdir birbirinizii :KK5:

Özlem olmaz mı kuzım benim :) birgün gelecek birgün kalacak canım zaman akıyor biz anlamasakta:)

canımsııınnn hep yanındayım yavrummm♥ evet kuzumm arkandayımmmEn Büyük TÜRKİYE olmaz mııı? arada masal gibi geliyor arada 5 dakika sonra gelecekmiş gibi heyecanlanıyorum pek acayibim :KK70:

Hahaha kuzum alemsin :-) o gariplik sinsilesine sende katıldın demekki :) tatlı telaşlarrr bunlar bebeğim ahh ahh gidiii :)

Kazak, kahve fincan takimi olabilir canim nescafe icin olanlardan şal olabilir yaz geliyor guzel bi sandalet olabilir
Dur ben yarın bi dolaşıyım bişiler bakıyim kuzu:) sandalet ve kazak için güvenemiyorum üstüne denk gelmezse falan diye.. Değiştirmesi zor olur çnkü kuzu aynı şehirlerde değiliz ya..

Onun taktıklarına benzer güzel bi eşarp çok mutlu eder benceeee:) ay ne biliyim balımmmm:) ihtiyacını karşılıycak bişi olsn istiyorum ama pek aklıma gelmiyo eksik bişeyiii.. Çiçeğide şimdi yaz geldi ya kuzu balkonunu yemyeşil donatmış çiçeklerle ordan aklıma geldi.. Acayip seviyo çüçekleri.. Bi defa saksıda çiçek vermiştim kıyamam haftasonu gittiğimde bak sana çiçeklerimi göstereyim diyip tek tek gösterdi çiçeklerinii:) bnm hediye ettiğim çiçek içinde bak senin çiçeğin buda çok güzel olmuş dimi diyo:)
hmm seviyosa bu kdr cok olur bnce minnosum niye olmasin ki..anneler kolay mutlu olur:KK36:

Özlem olmaz mı kuzım benim :) birgün gelecek birgün kalacak canım zaman akıyor biz anlamasakta:)

Hahaha kuzum alemsin :-) o gariplik sinsilesine sende katıldın demekki :) tatlı telaşlarrr bunlar bebeğim ahh ahh gidiii :)
İnşaaalllaaah canımm benimmm ya inşallaah :KK74:

Allah allahhh nedenki balımmmmmo_O herhangi bişi olmadıysa kendi kendini doldurma kvne karşıııı..

Bilmiyorum kuzum ya kasıyorum kendimi muhabbet ederken. Daha sık gel diyor ama sıkılıyorum çok. Bişi aldığımda o memnuniyeti göremiyorum insan güceniyor yani.

X