2014 Yarenleri! :)

Kendi ellerimlen açtımda yaptımmmm:) hıııımmmmm çok lezzetliydiiiii:) bence daha önce bu lezzeti denemeyerek çok şeyyy kaçırıyosuuuunnnn balımnmm:) ben çok severim patlıcanlı böreğiiiii:)
Bende patlicani çok severim ama böreğini yemedim canim. Kiz sen tek mi kalıyorsun ev arkadaşın var mı

kuzucumm dertlenme git aldır dişini rahatla,, eniştemiz de gelince aaa neden ben yokken yaptırdın derse her ne kadar yanımda olmasan da ben yakınlığını hissettim dersin :)
bu arada 20 lik dişlerinden ben de deli gibi korkuyorum çok şükür şuanlık sesleri çıkmıyor :)))
kuzucum bnmkinde de ses yok ..doktor ses cikmadan alalim.dedi..

Hain domdom unutmuş bileee:KK53: Kııız lazer için 3 yerle tlf görüştüm.. 2si için yarına randevu aldım, gidip yüzyüze detayları konuşucam.. Diğeri içinde pstesiye.. Bi konuşucam bakalım nasıl olucak.. Görüştüğüm yerlerden 2si klinik 1i güzellik merkezi.. Kliniktekiler daha yoğun sanırım yaa randevu alıcam o saat dolu bu saat dolu diyolar allahmm yareppimmm:110:
hain domdom:KK53::KK53: bnde lazerden.donuom bebekim :) hadi bakalim git görüş bnide haberdar et :) tanıdık lazere gittim yer,takildigin bisi olursa ona sorarim

Yalnız olmak daha iyi aslinda canim ama sıkımıyor musun yada maddi açıdan zor olmuyor mu
Lojmanda kalıyorum yavrum ben:) oyüzden maddi anlamda rahatım.. Dışarda bi evde kiraya çıksan bunun 3 katı giderim olur ama lojman olunca daha uygun fiyatlı:) sıkılma konusundada sıkılmıyorum kuşum bee.. Alıştım yani.. Zaten gün içinde hastanede bin bir çeşit insanla muhattap oluyorum.. Eve gelince sessizlik sakinlik çok iyi geliyo:)

Lojmanda kalıyorum yavrum ben:) oyüzden maddi anlamda rahatım.. Dışarda bi evde kiraya çıksan bunun 3 katı giderim olur ama lojman olunca daha uygun fiyatlı:) sıkılma konusundada sıkılmıyorum kuşum bee.. Alıştım yani.. Zaten gün içinde hastanede bin bir çeşit insanla muhattap oluyorum.. Eve gelince sessizlik sakinlik çok iyi geliyo:)
Ha o zaman iyi bebeğim kira elektrik su zorlardi baya seni. Komsun var mı pekiiii

Kızlar anneler günü yaklaşıyo ya askerinizin annesine hediye alcanız mı ziyarete gitceniz miii? o_O:110:

Kızlar anneler günü yaklaşıyo ya askerinizin annesine hediye alcanız mı ziyarete gitceniz miii? o_O:110:
Eneeee anneler günüüüüüüü:) ne zamandı kız o? Mayısın ilk haftası nıydı?
sende saol bitanemmm:)
ewet kuzum.ondan bnmki ve jilette yapmiyrum seanslardan once.
ayyy jilet dahada çoğaltmaz mı kııız? Sen yapmıyomuşsun ne güzel de bana jilet yap falan derler miki?

X