2014 Yarenleri! :)

Bunalmıştır belki de başka problemleri takıyordur. Başkası olabilir mi canım? Hani bazı erkekler öyle yapar ya ara verelim umduğumu bulursam dönmem bulumazsam gelirim gibi?
Ama bence seninki bunalmış biraz müsade et elbet ortaya çıkar her şey hayırlısı canım benim üzme kendini :KK51:
yok tatlim baskasi yokta..biz cok kavga ediyoruz ondan bunalmis,bn herseyi yanlis anliyomusum..buyutuyomusum,oyle diyo. 1 haftadir konusmuyoruz bizde

yrn 20lik disimi aldircam korkuyorum bi sevgilim bile yok destek olsun oysa ki bn gelmeden yaptirma askim.sen dayanamazsin diyodu off off cok.dertlendim

yrn 20lik disimi aldircam korkuyorum bi sevgilim bile yok destek olsun oysa ki bn gelmeden yaptirma askim.sen dayanamazsin diyodu off off cok.dertlendim

kuzucumm dertlenme git aldır dişini rahatla,, eniştemiz de gelince aaa neden ben yokken yaptırdın derse her ne kadar yanımda olmasan da ben yakınlığını hissettim dersin :)
bu arada 20 lik dişlerinden ben de deli gibi korkuyorum çok şükür şuanlık sesleri çıkmıyor :)))

bacak mi o neyyyyy:KK53:
Hain domdom unutmuş bileee:KK53: Kııız lazer için 3 yerle tlf görüştüm.. 2si için yarına randevu aldım, gidip yüzyüze detayları konuşucam.. Diğeri içinde pstesiye.. Bi konuşucam bakalım nasıl olucak.. Görüştüğüm yerlerden 2si klinik 1i güzellik merkezi.. Kliniktekiler daha yoğun sanırım yaa randevu alıcam o saat dolu bu saat dolu diyolar allahmm yareppimmm:110:

X