2014 Yarenleri! :)

sende hoşgeldin tatlıımmm :)) nasıl olıyım iyiyim işte çok şüküürr .. sevdiceğimin aramasını bekliyorum sen napıyosuun ?

aminn kuzummm havalar ısınsa da bizimkiler rahat etse ağzından bal damlıyo yine şekerimm
selam kızlaarr nasılsınız güzellikleer?
Allaha şükür iyiyiz sen nasılsın canım konu sahibim

Selammm bebişşşşşşşşşş:) iyidiiiiirrrr çok şüküüür sen nasılsınnnnnn kuşummm?
iyilik kuzum işten geldim yemek yedim koştum size

sende hoşgeldin tatlıımmm :)) nasıl olıyım iyiyim işte çok şüküürr .. sevdiceğimin aramasını bekliyorum sen napıyosuun ?
hoşbulduk bebeğim, al benden de o kadar hep beklemece çok şükür bugünlerimizee

aminn kuzummm havalar ısınsa da bizimkiler rahat etse ağzından bal damlıyo yine şekerimm

ihihi iyiyim bebeğim geldim işten yemek yedim dinlenmece

aminnn yavrum benimmmmm :)))

kz dunde gormedm seni ondan dedmm:) bnde cips le cikolta yiyom gel buyur:)) cok zayfm ya
Allah seniiiiiiii:) abur cubur canavarııııııııııı:) dün erken mi yattım acaba kuşum hiç farkında diğilimmm ay markete gidip cips ve çikolata mi alsam canımı istetttin şimdiiiiii:)))

Havalar ısınsada hepimiz rahat etsek balımmmm.. Temmuz gelseee, aşkitom izne gelseeee Ah ahhh ne güzel olurduuuuu

kusum benim bn arnzn bozlmasni istmyrm :) hani savndgm konuda su cocuk dms tmmzda nisan olayi sn istune btrmen hani icini dok hatalysa ozur dilettr tabi ama bitti kelimesini ne sen de ne o
Ben hic anmadim ya anacagimi da sanmıyorum bana da çok zor oldu ama o mücadele etsin bu saatten sonra tamam biliyorum o da mücadele etti tek başına yürümez bi ilişki ama bu ara bi toparlanması lazımdı evlilik içinde geçerli bu toplanmadan ben evlilik de düşünm zaten

çok sıkıldım gız siz yokken

aynen canım hep şükrediyoruumm... terör olayları çıkmıyor diyedee... bu beklemenin sonundaa güzel günler var canııımmm

senin mesleğin neydi kuzum? ben de şimdi ne yesem diye düşünüyorum valla. kurt gibi acıktım
Temmuz gelecek dertler bitecek heheh sevdiceklerimize kavuşucaz inşallah şu yaz gelsin de hele

aynen canım hep şükrediyoruumm... terör olayları çıkmıyor diyedee... bu beklemenin sonundaa güzel günler var canııımmm
aynen bebeğimm Rabbim sabrımızın mükafatını verir inşallah

napim kuzumm bi film izledim siz yokken kitabımda bitti yeni katap almam lazı :) sen neler yaptın
napayım canım çalıştım çalıştım geldim ne tarz okursun canıım?

senin mesleğin neydi kuzum? ben de şimdi ne yesem diye düşünüyorum valla. kurt gibi acıktım

Temmuz gelecek dertler bitecek heheh sevdiceklerimize kavuşucaz inşallah şu yaz gelsin de hele
ay ne bulursan ye valla ben de malum zamanımdayım şu bir kaç gündür yediğim çikolatanın inan haddi hesabı yok anasınıfı öğretmeniyim bebeğim

Ben dün lahana sarmıştım gel beraber yiyelim kuşum

Bnm aşkito ekim sonuna doğru gelicek yaa.. Temmuzdan snra 2,5 ay daha bekliycem yaaniiii Ama sağlık olsuuuuunnnn

inşallah tatlıımmm

kuzum fatketmiyor siyasi sevmiyorum sadece

ben de 3. günündeyim o malum zamanın şeker komasına giricem yeminle

Ben dün lahana sarmıştım gel beraber yiyelim kuşum

Bnm aşkito ekim sonuna doğru gelicek yaa.. Temmuzdan snra 2,5 ay daha bekliycem yaaniiii Ama sağlık olsuuuuunnnn
ohh ellerine sağlık bebeğim uçarak gelirim bunca bekleyişin ardından 2.5 ay nedir ki tatlım benim evelallah yer bititrirsiniz siz askerliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…