2014 Yarenleri! :)

kuzum fatketmiyor siyasi sevmiyorum sadece
aynen sen de bendensin, ay ben anca canım sıkılınca okurum yada bir haftasonu böyle hava kasvetliyse kahvemi kitabımı alır dinlenirim:KK48:

ben de 3. günündeyim o malum zamanın:oops: şeker komasına giricem yeminle:KK70:

ohh ellerine sağlık bebeğim uçarak gelirim:KK15: bunca bekleyişin ardından 2.5 ay nedir ki tatlım benim evelallah yer bititrirsiniz siz askerliğiEn Büyük TÜRKİYE:KK51:
ayy al anacım benden de o kadar ye ye ye ye ye hep ye yani:KK70::KK70:

keşke daha çok fırsatım olsa kuzum bana çoook iyi geliyorsunuz valla :)
inşallah olur canım bekleriz biz her zaman, ne işle meşgulsun canım?:KK36:

aynen sen de bendensin, ay ben anca canım sıkılınca okurum yada bir haftasonu böyle hava kasvetliyse kahvemi kitabımı alır dinlenirim:KK48:

ayy al anacım benden de o kadar ye ye ye ye ye hep ye yani:KK70::KK70:

inşallah olur canım bekleriz biz her zaman, ne işle meşgulsun canım?:KK36:
Ay kuzum ben evdeyken 2 haftada 1 bitiriyorum sarah jio kitaplarını merak ediyorum büyük ihtimal onlardan birii alıcam

Ben hic anmadim ya anacagimi da sanmıyorum bana da çok zor oldu ama o mücadele etsin bu saatten sonra tamam biliyorum o da mücadele etti tek başına yürümez bi ilişki ama bu ara bi toparlanması lazımdı :KK43: evlilik içinde geçerli bu toplanmadan ben evlilik de düşünm zaten :KK43:
hayırlısı olsun tatim zaman a birak herseyi

Allah seniiiiiiii:) abur cubur canavarııııııııııı:) dün erken mi yattım acaba kuşum hiç farkında diğilimmm:-) ay markete gidip cips ve çikolata mi alsam canımı istetttin şimdiiiiii:)))

:KK15: Havalar ısınsada hepimiz rahat etsek balımmmm.. Temmuz gelseee, aşkitom izne gelseeee:KK51: Ah ahhh ne güzel olurduuuuu:KK51:
hahaha kiz git ye al can bogazdan gelir bak canin adi gecyor ah ah :KK70:

canlarıımmm nasıl mutluyum nasılll :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68: sevdiceğim aradııı 4 dakika 24 saniyee Allahıma bin şükürler olsuunn... sesi o kadar iyiydikii çok güzel konuştu benimle sevdiceğimm Allah bozmasınn ... :KK4:

X