2014 Yarenleri! :)

Canım iş o kadar yoğun ki ben pek giremiyorum buraya. Girsem de yazamıyorum pek. Ama çoğunuzu tanıyorum mesajlardan ve profilden :) biz 2002 de başladık bebeğim 12 yaşım bitiyodu :) Bizim okulda yakışıklı erkekler güzel kızlar grupları vardı. Herkes birbirrine çıkma teklif ediyordu. Biz de çocukluk arkadaşıydık. O bana çıkma teklif etti başladık. Çok şükür bugüne kadar da geldik :nazar::nazar: Adım Betül yavrum ben 25 yaşındayım nişanlım 27 :) İstanbulda yaşıyorum kuzum. Avukatım. Sen de anlat az bakim kendini ben de bileyim :)
Yaşıtız kuşummmm:KK19: Deniz bende.. Aydınlıyımmmmm, iş gereği denizlide yaşıyorum ama:KK51: Fizyoterapi teknikeriyim.. Askerimde 25 yaşındaaaa:KK45:Biz 5 yıldır beraberiz çağlartoşumlaaaaa:KK51: Ona çoooook aşığımmmmm:KK22: Memnun oldum betülcümmmmmmmm:KK19:

aradı şimdi daha iyiyim diyor ama inşallah öyledir. üzülmeyeyim diye söylemez sıpa:KK22:
Sen merak etme iyidir fıstığımmmm.. Benimde en küçük zorlamada hemen başlar belim ağrımaya:KK43: istirahat edince geçer.. Sevdiceğin zorlamıştır, ağır falan kaldırması gerekmişse ona bağlıda olabilir bitanemmm.. İnşallah en kısa sürede bişiyciği kalmazzz:)
bende iyiyim kuzummmm :cool:
iyi ol minnoşummmmmmm:) hep iyi ol, hep mutlu ol inşallaaaaahhhhh:) ömrünün sonuna kadar gülen yüzün hiççç solmasınnnnn❤️

Canım iş o kadar yoğun ki ben pek giremiyorum buraya. Girsem de yazamıyorum pek. Ama çoğunuzu tanıyorum mesajlardan ve profilden :) biz 2002 de başladık bebeğim 12 yaşım bitiyodu :) Bizim okulda yakışıklı erkekler güzel kızlar grupları vardı. Herkes birbirrine çıkma teklif ediyordu. Biz de çocukluk arkadaşıydık. O bana çıkma teklif etti başladık. Çok şükür bugüne kadar da geldik :nazar::nazar: Adım Betül yavrum ben 25 yaşındayım nişanlım 27 :) İstanbulda yaşıyorum kuzum. Avukatım. Sen de anlat az bakim kendini ben de bileyim :)
12 yasnda ckmaya baslayani da ilk defa duyyorm kz:)

Yaşıtız kuşummmm:KK19: Deniz bende.. Aydınlıyımmmmm, iş gereği denizlide yaşıyorum ama:KK51: Fizyoterapi teknikeriyim.. Askerimde 25 yaşındaaaa:KK45:Biz 5 yıldır beraberiz çağlartoşumlaaaaa:KK51: Ona çoooook aşığımmmmm:KK22: Memnun oldum betülcümmmmmmmm:KK19:

ben de çooook memnun oldum denizcimmm :) ayyy aşkınız daim olsun kuzum benim :)

denizimmm nerelerdsn kz ozledm seni:)
Bende seni özledim kuşummmmmm:) hastanedeydimmmm nerde olucam kııııııızzzz:) çalıştım işteeee her zamanki gibi:) sen naposun bebeğimmmm?
ben de çooook memnun oldum denizcimmm :) ayyy aşkınız daim olsun kuzum benim :)
aminnn kuşummmmm hepimizin aşkı daim olsun inşallahhhhh:) sevelimm sevilelimmmm hiiiiiç üzülmeyelim allahın izniyleeeeeee:) rabbim bizi hep mutlulukla sınasın, şükredenlerden eylesiiiinnnn:)

selammm nasılsınız kızlar nasıl gidiyor?
selaam, iyiyiiz çok güzel gidiyoorr sen nasılsııınn?
Lenn nerde bu millett :KK23:
kız işten geldik anca dur:KK70:

bende geldim ballaarr :) nasılsınızz :KK19:
hoşgeldiin iyiyiz canım sen nasılsıınn?:KK48:

selam kızlar nasılsınız bakalım??
selam canım iyiyiz sağol sen nasılsıın?

Evet kuzucum nişanı yaptık o gidecek diye :) Babam sonunda verdi beni sevdiğime :) Baktı gördü turşusunu kuramam ben bu kızın vereyim dedi :)
canım merhaba hoşgeldiin ilk defa katılıyorsun galiba aramızaa:KK48:

Bende seni özledim kuşummmmmm:) hastanedeydimmmm nerde olucam kııııııızzzz:) çalıştım işteeee her zamanki gibi:) sen naposun bebeğimmmm?

aminnn kuşummmmm hepimizin aşkı daim olsun inşallahhhhh:) sevelimm sevilelimmmm hiiiiiç üzülmeyelim allahın izniyleeeeeee:) rabbim bizi hep mutlulukla sınasın, şükredenlerden eylesiiiinnnn:)
kz dunde gormedm seni ondan dedmm:) bnde cips le cikolta yiyom gel buyur:)) cok zayfm ya:KK70:

X