2014 Yarenleri! :)

Yaşıtız kuşummmm Deniz bende.. Aydınlıyımmmmm, iş gereği denizlide yaşıyorum ama Fizyoterapi teknikeriyim.. Askerimde 25 yaşındaaaaBiz 5 yıldır beraberiz çağlartoşumlaaaaa Ona çoooook aşığımmmmm Memnun oldum betülcümmmmmmmm

aradı şimdi daha iyiyim diyor ama inşallah öyledir. üzülmeyeyim diye söylemez sıpa
Sen merak etme iyidir fıstığımmmm.. Benimde en küçük zorlamada hemen başlar belim ağrımaya istirahat edince geçer.. Sevdiceğin zorlamıştır, ağır falan kaldırması gerekmişse ona bağlıda olabilir bitanemmm.. İnşallah en kısa sürede bişiyciği kalmazzz:)
bende iyiyim kuzummmm
iyi ol minnoşummmmmmm:) hep iyi ol, hep mutlu ol inşallaaaaahhhhh:) ömrünün sonuna kadar gülen yüzün hiççç solmasınnnnn

12 yasnda ckmaya baslayani da ilk defa duyyorm kz:)

ben de çooook memnun oldum denizcimmm :) ayyy aşkınız daim olsun kuzum benim :)

denizimmm nerelerdsn kz ozledm seni:)
Bende seni özledim kuşummmmmm:) hastanedeydimmmm nerde olucam kııııııızzzz:) çalıştım işteeee her zamanki gibi:) sen naposun bebeğimmmm?
ben de çooook memnun oldum denizcimmm :) ayyy aşkınız daim olsun kuzum benim :)
aminnn kuşummmmm hepimizin aşkı daim olsun inşallahhhhh:) sevelimm sevilelimmmm hiiiiiç üzülmeyelim allahın izniyleeeeeee:) rabbim bizi hep mutlulukla sınasın, şükredenlerden eylesiiiinnnn:)

selammm nasılsınız kızlar nasıl gidiyor?
selaam, iyiyiiz çok güzel gidiyoorr sen nasılsııınn?
Lenn nerde bu millett
kız işten geldik anca dur

bende geldim ballaarr :) nasılsınızz
hoşgeldiin iyiyiz canım sen nasılsıınn?

selam kızlar nasılsınız bakalım??
selam canım iyiyiz sağol sen nasılsıın?

Evet kuzucum nişanı yaptık o gidecek diye :) Babam sonunda verdi beni sevdiğime :) Baktı gördü turşusunu kuramam ben bu kızın vereyim dedi :)
canım merhaba hoşgeldiin ilk defa katılıyorsun galiba aramızaa

kz dunde gormedm seni ondan dedmm:) bnde cips le cikolta yiyom gel buyur:)) cok zayfm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…