2014 Yarenleri! :)

canlarıımmm nasıl mutluyum nasılll sevdiceğim aradııı 4 dakika 24 saniyee Allahıma bin şükürler olsuunn... sesi o kadar iyiydikii çok güzel konuştu benimle sevdiceğimm Allah bozmasınn ...
senin adına çok sevindim kuzum :) mutluluğunuz daim olsun

aa hayır olsun ya noldu kuzum anlatmak ister misin?
Görmedim kuzum kusura bakma. Çalışıyordum ben bunu kafaya takmış onun siniriyle söylemiş onca şeyi ama canımı çok yaktı lafları . İşi bıraktım şimdi herşey normale döndü kırgınlığımı belli etmiyorum üzülmesin diye ama kalbimi paramparça yaptı. :/

Canim hayırdır noldu? Kavgadir o ayrılık değildir
Kuzum sırf işe başladım diye yapmış ama çok ağır sözler söyledi tereddütteyim içten mi söyledi diye yemin ederim içten söylemedim bi anlık sinirle aklın başına gelsin diye dedi ama inan bilmiyorum :/

Canim zaten çalışmıyor muydun sen? Benimki de cok sorun etti ama bişey demiyor gibi şimdilik hemen cikmasaydin bebeğim gecerdi belki siniri

Canim zaten çalışmıyor muydun sen? Benimki de cok sorun etti ama bişey demiyor gibi şimdilik hemen cikmasaydin bebeğim gecerdi belki siniri
Yeni başlamıştım tatlım iş başvurusu yaptım dedim ertesi gün işe başladım işteyken aradı bu kadar çabuk mu dedi kızdı ki zaten işe başladığım akşamdan beri tartışıyorduk bırakana kadar böyleyim bırakmazsan daha kötü olur falan dedi bana güvenmıyor musun dediğimde de kızdı senınle alakalı degıl sana sonuna kadar guvenıyorum ama içim rahat değil diye iş yerindede bi takım olaylar yaşamıştım bıraktım o yüzden şimdi evdeyım normale dondu şükür ama ben çok kırgınım

Ayyyya aynen bu laflari duydum bende ama birak demedi kirici konuşmadı uzak durdu sadece.. is yeriyle alakali sorunkar varsa bisey diyemem bebegim. Onu en iyi sen taniyosun sence icten gelerek mi söyledi de kirdi seni? Sinirliyken soylediyse bilerek yapmamistir canim sikma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…