2014 Yarenleri! :)

100 de ben saymaya baslarm artk kuzum :) yok baktm bazen dayanmyrm bakyrm :) ama cok sukur 200lere elveda dicem darisi sana olsun:)
Ah canım benimm aminnn :) 15 dk geçse biii :KK17: normaldir dayanamamann... bu bizim son ayrılığımızz kızlarr asker bitsin hiç bırakmak yok :mad::KK53::KK19:

aynen tatlm aetk 365 ten itibaren sayilardan tiksindm gina geldi.o derece:)
doğrudur canım bendede öyle olucak sayılı gün çabuk geçer derler ya bende ona göre sayıyorum iştee :) yarılamışsınız siz Bol sabır bolda güç versin bize Allahım..

doğrudur canım bendede öyle olucak sayılı gün çabuk geçer derler ya bende ona göre sayıyorum iştee :) yarılamışsınız siz Bol sabır bolda güç versin bize Allahım..
AMIN kuzum hepimze guc.sguc.sabr versin RABBIM bi bakmssn szde yarilams olrsnz dha duj gbi 365 gun sayyrdm:))

AMIN kuzum hepimze guc.sguc.sabr versin RABBIM bi bakmssn szde yarilams olrsnz dha duj gbi 365 gun sayyrdm:))

inşallah canım o günlerde gelirr .. okulda olmasa evde kafayı yerim saatlerle heraldee.... :) temmuzda benimkide izne gelse ne iyi olur hem benim doğum günüm hemde yıldönümümüz var :KK68:

napalım canımm şafağın eksilmesini bekliyorum :) sen naptın askerinle hasretini giderdinmi :KK54:
doyamıyorum kii canım ya :KK70: işte zor duruyorum akşam oslada yanına gitsem diye. Bugun de beraber yemek yedik işte güzeldi :) şafağı şimdi sayma canım bence ben 200 lere kadar saymamıştım

doyamıyorum kii canım ya :KK70: işte zor duruyorum akşam oslada yanına gitsem diye. Bugun de beraber yemek yedik işte güzeldi :) şafağı şimdi sayma canım bence ben 200 lere kadar saymamıştım
:)) ilerde daha çok vakit geçirirsiniz canım evlenince yani :) öylemi dersin 200lere kadar saymadan nasıl sabrederim :110:

X