2014 Yarenleri! :)

Hele bir izne gelsin için kıpır kıpır olucak izine yaklaştıkça :KK22:sanki hiç askere gitmemiş gibi geliyor insana izindeyken ama tekrar yolcu etmesi çok zor işte:KK61:

Amin kuzum, hayırlısıyla gönderdim bakalım. Elleri yara bere içindeydi şişmiş, kocaman olmuş elleri:KK61: O halini görünce ağlamaya başladım. içim nasıl acıdı anlatamam.

Yolcu ettim sevdiceği tatlım, buruk içim ama birkaç günde olsa gördüm çok şükür :) sen nasılsın fıstık?
anladm kusum ya olsun bikac gunde olsa gormek herseye deger:) safak kacti tatlim bnde iyi diyelm iyi olsn ozledm yaa cok fazla .ss

arar tatlm m.etme bnde iyiym cok sukur safak dusmece ayni:)
arardır canım elbet , bende heveslendim burda yazmışlar ilk günden beni aradı hemen flan.. umutlandıydım bu saatten sonra pek arayamaz gibi canım :110: sizin baya azaldıı ona sürpriz hazırlıyosun şimdi sanırım ..çok hoşuna giderdir ama ya :)

arardır canım elbet , bende heveslendim burda yazmışlar ilk günden beni aradı hemen flan.. umutlandıydım bu saatten sonra pek arayamaz gibi canım :110: sizin baya azaldıı ona sürpriz hazırlıyosun şimdi sanırım ..çok hoşuna giderdir ama ya :)
ilk gun beni de arayamamsti cnm degisiyo ya ne az kalmasi kz bzm dha ohoooo:) aynen gndercm de ins begenr ve gider:)

ilk gun beni de arayamamsti cnm degisiyo ya ne az kalmasi kz bzm dha ohoooo:) aynen gndercm de ins begenr ve gider:)
canımm ne kadar var dahaa... ? beğenir hemde çok hoşuna gider beni düşünmüşte uğraşmış göndermiş derr... :)

X