2014 Yarenleri! :)

beklenmeye değer olduktan sonra tabi canım benim .. buda gurur verici birşey sonuçtaaa... nasıl alışırım hiç bilmiyorum fotoğraflara baktıkça içim parçalanıyor :KK43:
kıyamam sana sayılı gün geçer elbet:)

kuzummmmm:)

Canımmmmmm allah kavuştursuuuunnn, rabbim babanıza acil şifalar versiiiiiiiinnnn.. Efkarlısındır sen şimdiiiiiii:KK43:
Bebeğim sağol, hem de ne efkar :KK43: 4 güzel günün ardında onu göndermek çok zor oldu. Göndermiyordum nerdeyse ehehe

Selam kizlaaaar yaaakşamlaaaar :p
Kuzum hoşgeldinnnn

Bebeğim sağol, hem de ne efkar :KK43: 4 güzel günün ardında onu göndermek çok zor oldu. Göndermiyordum nerdeyse ehehe

Kuzum hoşgeldinnnn

geçer canımm o saymıycak ben sayıcam şafağıı... Şimdiden çok özledim çookk... :110:

bende iyiyim kusuuumcum :) napayim bugun yemegi ben yaptimm oyle oyalandim tatlimm sen naptinn

iyi dusunmussun yavruum bnce mng iyi bi kargo bi tecrubem yok ama oyle yani

oy kiyamamm :) ben iyiyim de enisteye hic girmeyelimm basagimm is bulamadi kotu.. ISO kursu mu ne varmis onu dusunuyo bakalim..

sizde ne var ne yok hayatimmm eniste duydum ceza yemis biraz :KK43: uzme tatli canini kuzum allahtan cok uzamadi
aymem balim bende oyle dusunyormmmm:)

geçer canımm o saymıycak ben sayıcam şafağıı... Şimdiden çok özledim çookk... :110:
Hele bir izne gelsin için kıpır kıpır olucak izine yaklaştıkça :KK22:sanki hiç askere gitmemiş gibi geliyor insana izindeyken ama tekrar yolcu etmesi çok zor işte:KK61:

Bebeğim hosbuldum Allah kavustursun canim benim yolcu etmissin bugün..
Amin kuzum, hayırlısıyla gönderdim bakalım. Elleri yara bere içindeydi şişmiş, kocaman olmuş elleri:KK61: O halini görünce ağlamaya başladım. içim nasıl acıdı anlatamam.
Yolcu ettim sevdiceği tatlım, buruk içim ama birkaç günde olsa gördüm çok şükür :) sen nasılsın fıstık?

Hele bir izne gelsin için kıpır kıpır olucak izine yaklaştıkça :KK22:sanki hiç askere gitmemiş gibi geliyor insana izindeyken ama tekrar yolcu etmesi çok zor işte:KK61:

Amin kuzum, hayırlısıyla gönderdim bakalım. Elleri yara bere içindeydi şişmiş, kocaman olmuş elleri:KK61: O halini görünce ağlamaya başladım. içim nasıl acıdı anlatamam.

Yolcu ettim sevdiceği tatlım, buruk içim ama birkaç günde olsa gördüm çok şükür :) sen nasılsın fıstık?

orasıda var canım yaaa... zor bi süreç bizi bekliyorr Allahım bize bol sabır bol da güç versinn.. İlk aramamız bile olmadı daha bekliyorum belki ilk gün şansımıza arayabilir diyee...

erdi eniste bunalimda desene ..ztm cok duygusal o belli ..cok takiyodur kafasina eminim..inşallah bi cikis yolu bulur...

essek kafali uzatti 14 gun ya..daha uzamasinda buna raziyim

sorma balim hemde ne depresyonda.. duygusal ama hic belli etmez 5 senedir bi kere agladigini gormedim, kafasina takip sadece susar

insallah basagimmm insallahh

orasıda var canım yaaa... zor bi süreç bizi bekliyorr Allahım bize bol sabır bol da güç versinn.. İlk aramamız bile olmadı daha bekliyorum belki ilk gün şansımıza arayabilir diyee...
İlk fırsatta arar tatlım, güzel heyecanlar bunlar :) ha aradı ha şimdi arayacak diye pır pır atar kalbin:KK51:

Kuzum hoşgeldinnnn
Biz geçen hafta ağla ağla helak olmuştuk balımmmm çok iyi anlıyorum seniiiii:KK51:
annem yıne canıma okudu hafta sonu ben bı tatlı seyler aldm kııı dur ataym :))
Haydi at at attttt:KK73:
amin balim yaa..tam psikopat tam ama biz daha psikopatizEn Büyük KK
Tabe olummmmmmEn Büyük KK Kafamızı bozmasınlaaaaaaar..
Ardarda oluyo canim düzelir askim kiymaz bana :p yani umarim :KK70:
:KK48: Umarım bebişşş

Biz geçen hafta ağla ağla helak olmuştuk balımmmm çok iyi anlıyorum seniiiii:KK51:

Haydi at at attttt:KK73:
Tabe olummmmmmEn Büyük KK Kafamızı bozmasınlaaaaaaar..

:KK48: Umarım bebişşş
ay ben yanında ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. yolcu ettikten sonra zırıl zırıl ağlıyorum:KK48: sevdiceğim de askerde ağlamış bazı geceler elince söyledi:KK61: kıyamam ben ona hiç yaaa şimdiden özledim valla:KK14:

X