2014 Yarenleri! :)

isim cikmisti da son anda hallettim geldim dersin..onunda annesini ariyacagini sanmıyorum. .blof yapiyo bnce. :)

ya zaten çıkmadan ulaşırım annesine bi isteğin var mı geliyorum diye. çok kalmam zaten eşek olmadan daralıyorum orda

belli etme kaynanana caninin sskknlgni tatlm otur gerekrse fazla da takma sen o yazar ztn sana

kuzum zaten midem rahatsız geçen haftadan beri o yüzden biraz oturur kalkarım en azından hiç gelmedi demez. yok surat asmam umarım kuzum bilmiyorum gerçi moralim baya bozuk

okudum kuzum malesef çokta üzüldüm,nida herzaman destek oldu burda bize..kiz ici kıpır kipir paylasmis olay olmus..bn cok sevindim..mutluluk paylastikca cogalir:)...
balim biz 14 gun ceza yedik ya
Ogfff kötü olmuş yavrum yaa ama sağlık olsnnn kuşum 365 gün beklediktn snra bi 14 günde beklenir yaniii.. Dikkat etsin ama bundan snra yaaa
göstermicem geçircem pençeleri kuzum ya. yazmış ben yazmayınca. gitmiyorsun yarın annemi arayıp söylücem demiş aynen böyle yazmamaya devam et demiş sersem
sana mı sorcam len gidip gitmiyceğimi de bebeğim

kuzum zaten midem rahatsız geçen haftadan beri o yüzden biraz oturur kalkarım en azından hiç gelmedi demez. yok surat asmam umarım kuzum bilmiyorum gerçi moralim baya bozuk
anlar belki sorar.tatlm aslnda oglunun kulagni cekse iyi de erkekler sevmz anltlmasini ondan dedm gecms olsn bu arada balim dedgm gbi uzme kendini belki yarina kalmaz yazar gonlunu alr insallah

Ogfff kötü olmuş yavrum yaa ama sağlık olsnnn kuşum 365 gün beklediktn snra bi 14 günde beklenir yaniii.. Dikkat etsin ama bundan snra yaaa

sana mı sorcam len gidip gitmiyceğimi de bebeğim

aslında yazmamayı düşünüyorum kuzum çünkü inatlaşacak biliyorm. ondan biraz uzaklaşmam daha mantıklı çünkü kaybetme korkusu yok ve böyle giderse gerçekten kaybedecek. benim iyimserliğmi fedakarlğmı anlamadığı an çok ciddi kararlar alabilirim çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…