2014 Yarenleri! :)

anlar belki sorar.tatlm aslnda oglunun kulagni cekse iyi de erkekler sevmz anltlmasini ondan dedm gecms olsn bu arada balim dedgm gbi uzme kendini belki yarina kalmaz yazar gonlunu alr insallah

saol kuzum geçen hafta midem ağrıdığını biliyordu hala geçmedi ama geçti dedim üzülmesin diye ama değmezmiş gerçekten çünkü o çok rahat üzebiliyor. saol bebeğm, eğer sorarsa anlatırım duruma göre

saol kuzum geçen hafta midem ağrıdığını biliyordu hala geçmedi ama geçti dedim üzülmesin diye ama değmezmiş gerçekten çünkü o çok rahat üzebiliyor. saol bebeğm, eğer sorarsa anlatırım duruma göre
tamam balim e sen yazsan sevdcgne yaz ne olacak.bekleme onun yazmasni

kuzu bizim komutan manyak..Afedersin ota bka tutanak tutuyo :)
Gıcık komutan:63: Neyden ceza aldı bebeğim?
Selam kizlaaaar yaaakşamlaaaar :p
kovalasın seni tavşanlaaaaar:p
aslında yazmamayı düşünüyorum kuzum çünkü inatlaşacak biliyorm. ondan biraz uzaklaşmam daha mantıklı çünkü kaybetme korkusu yok ve böyle giderse gerçekten kaybedecek. benim iyimserliğmi fedakarlğmı anlamadığı an çok ciddi kararlar alabilirim çünkü
Sen daha iyi bilirsin bitanemmm.. Kendinide sevdiğinide en iyi tanıyan sensin sonuçta:KK19:

ne için 14 gun ceza almıs ya saka gibi
kilik kıyafet kuzu bigun dugmesini iliklemeyi unutmus yavrum. .sabah 5 te kalkiyo napsin..ondan 7gün uzadi..7 gunde acemilikten vardi kavga etmisti..onu saymicam demisti simdi sayicam demis.. 14 gun eklemis iste pis komutan:KK43:

bnm bi yakinim rahatsizdi onu hastaneye ziyarete gidicem demistim kuzu..hani geçerli bi sebep olursa iyi olur..yanlis anlamasinlar.

bende öyle bişi diyebilirim kuzum midem çok kötü ama bu haftada onu söylesem kesin bahane derler. pf nelerle uğraşıyorum ya :KK20:

kilik kıyafet kuzu bigun dugmesini iliklemeyi unutmus yavrum. .sabah 5 te kalkiyo napsin..ondan 7gün uzadi..7 gunde acemilikten vardi kavga etmisti..onu saymicam demisti simdi sayicam demis.. 14 gun eklemis iste pis komutan:KK43:

ayyyyy harbi pismis kzzzzz tobe yarabbı nasıl acımasz :KK43:

Vîcdansızlık bu resmen yaaa:KK34: Bi düğmeden askerlik mi uzatılır yuuhhh resmennnn:KK34:

X