2014 Yarenleri! :)

yazmıyorum kuzum yazmam da adam olsun önce. yarında giderim bi iki saat oturur gelirim tek günüm var bi ton işim oluyor evde ben fedakarlık edip düşünmüşüm beyfendi konuşuyor ordan hiç anlamıyor halimi. yok benim hatam onu çok yüceltmek şımartmak tepeme çıktı.

ayy evetttt hazırım ben yeter ki hemen Mayıs olsunn bebişş

al benden de o kadar kuzu

Ahh ahh Cok Cabuk gecsin zamann yavrum

Merak etme kuzum islemler uzun surmustur ondan arayamamistir islemler bitsin komutanlar aratiyor Tatlim gonlunu ferah tut Canim
Kızlarr iyi akşamlar, nasılsınız? Askerimi yolladım bu sabah 4 gündür buradaydı babasının rahatsızlığı nedeni ile, gelirken beklemesi güzel de yolcu etmek çok zor. Of ulen offf

Gecmis olsun canim Aynen zor yolcu etmek inşallah bir dahakine teskere alip Gelmis olur tatlim:)

ay bebeğim ayniyiz ya..bnde bzn bu cocuk sevmiyo mu bni diye bile düşünüyorum. .ama hepsi sinirini kontrol edememesinden,birak biraz alissin ortama o zmn hersey rayina oturur. üstüne dusme şimdilik. .cek biraz kndini

ulaşamadığımı söyledim kuzum ya. ben demesemde o söyler gidicektin noldu diye. varya iyi gelin olunca eziliyormuşsun harbiden. beni cadıya dönüştürecek resmen. yaranamıyorum ne yapsam

ay bebeğim ayniyiz ya..bnde bzn bu cocuk sevmiyo mu bni diye bile düşünüyorum. .ama hepsi sinirini kontrol edememesinden,birak biraz alissin ortama o zmn hersey rayina oturur. üstüne dusme şimdilik. .cek biraz kndini
aynen kuzum bi ilgimi çekeyim görsün gününü bıktırdı resmen

Kızlarr iyi akşamlar, nasılsınız? Askerimi yolladım bu sabah 4 gündür buradaydı babasının rahatsızlığı nedeni ile, gelirken beklemesi güzel de yolcu etmek çok zor. Of ulen offf
Canımmmmmm allah kavuştursuuuunnn, rabbim babanıza acil şifalar versiiiiiiiinnnn.. Efkarlısındır sen şimdiiiiiii

Vallamıı canıımmm komutanlar aratırsaa çok çok iyi olur telin başından hiç ayrılmıyorum sesliye ayarladım hemenn... bi sesini duyim tamamdır biraz rahatlıycam iştee..

geldimm ki ..ozledim balimm senii.ayy nidam kavusmus askerine mutlu oldum cokk yaa :)
Bende seni özledim başağımmmmm:) ebeeet çok şükür kavuştu nida askerineeee:) kızın askerine kavuşması olay oldu zatiii ihihihihi:) neyse neyse eeee napıosun bebeğim nasılsııın görüşmeyeliii?

okudum kuzum malesef çokta üzüldüm,nida herzaman destek oldu burda bize..kiz ici kıpır kipir paylasmis olay olmus..bn cok sevindim..mutluluk paylastikca cogalir:)...
balim biz 14 gun ceza yedik ya

bu erkekler hep boyle kaybetme korkusu olmayinca böyle yapıyolar

aynen kaybetme korkusu yaşaması lazım kesinlikle. şimdi yine yazmış yarın gitmiyorsun annemide arıcam gelmiycek dicem demiş. deliricem ya

aynen kaybetme korkusu yaşaması lazım kesinlikle. şimdi yine yazmış yarın gitmiyorsun annemide arıcam gelmiycek dicem demiş. deliricem ya
ayni sey bana oldugunda bn gitmistim kuzum ama kisa oturmustum ..Erkek arkadaşım da gittigimi duyunca yumusamisti

kendi yazar hatasini anlayp kuzum yazma bakim illaki yazar snde uzme tatli canini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…