2014 Yarenleri! :)

Dinlen kuzum dinlen yoksa zamanımız az biliyon ki enerjiye ihtiyacın olacak Mayıs'ta :))

sağol canım benim iyisiniz dimi :))

Iyiyim çok şükür bebeğim sen nasılsın? Askerin teslim olacak sanırım bugün öyle mi?

valla öyle kuzum 2 gündür öyle geziyorum azcık rahatladım da bıraktım demin neyseki işteyken olmadım işte olsam bitmiştim
Bende ilk 2 gün fena oluyorum bebeğimmm ağrı kesici almadan atlatamıyorum ben
sor kusum rapor iyi olyor vallaha :) bi temmuz.gelseydi iyiydi:))
inşallah bebeğim inşallahhh:) biz böle diye diye temmuz gelip geçicek biz hala temmuz geleydi iyiydi diycezz sanırım 2 lafımızdan 1 i temmuz geleydi iyiydi

Dinlen kuzum dinlen yoksa zamanımız az biliyon ki enerjiye ihtiyacın olacak Mayıs'ta :))

Iyiyim çok şükür bebeğim sen nasılsın? Askerin teslim olacak sanırım bugün öyle mi?
ayy evetttt hazırım ben yeter ki hemen Mayıs olsunn bebişş

al benden de o kadar kuzu

iyi desem yalan kötü desemde yalan olur canım bende bilemedim doğrusu.. Aynen canım en sonra 3 saat önce telde görüştük teli kapadı hattıda koydu cebine.. hiç haber alamıyorum ama mutlaka teslim olmuştur şafak 365 saatlar geçmiyor sankiii...

Kızlarr iyi akşamlar, nasılsınız? Askerimi yolladım bu sabah 4 gündür buradaydı babasının rahatsızlığı nedeni ile, gelirken beklemesi güzel de yolcu etmek çok zor. Of ulen offf

Kızlarr iyi akşamlar, nasılsınız? Askerimi yolladım bu sabah 4 gündür buradaydı babasının rahatsızlığı nedeni ile, gelirken beklemesi güzel de yolcu etmek çok zor. Of ulen offf
nasıl olalım canım şafağın eksilmesini bekliyoruz sabırla.. üzme canını bende senin durumundayım benimki bugün teslim oldu zordu ayrılmak.. ama bunlarıda atlatıcaz son ayrılık bunlar canım..

nasıl olalım canım şafağın eksilmesini bekliyoruz sabırla.. üzme canını bende senin durumundayım benimki bugün teslim oldu zordu ayrılmak.. ama bunlarıda atlatıcaz son ayrılık bunlar canım..
hayırlı teskereler tatlım, askerden sonra Allah bir daha hiç ayırmasın bizleri sevdiklerinden. Askerin nereye gitti kuzum?

hayırlı teskereler tatlım, askerden sonra Allah bir daha hiç ayırmasın bizleri sevdiklerinden. Askerin nereye gitti kuzum?
Amin canım benim.. birbirimize söz verdik zaten bu bizim ayrılığımız istesen bile bırakmıycam demişti ah bee... Benimki erzincana gitti bugün, uzun dönem..

Amin canım benim.. birbirimize söz verdik zaten bu bizim ayrılığımız istesen bile bırakmıycam demişti ah bee... Benimki erzincana gitti bugün, uzun dönem..
İlk haftadan sonra alışmaya başlarsın kuzum, Allah sabrını verir. Onlar iyi olsunlar da biz bekleriz ne olacak:)

İlk haftadan sonra alışmaya başlarsın kuzum, Allah sabrını verir. Onlar iyi olsunlar da biz bekleriz ne olacak:)
beklenmeye değer olduktan sonra tabi canım benim .. buda gurur verici birşey sonuçtaaa... nasıl alışırım hiç bilmiyorum fotoğraflara baktıkça içim parçalanıyor

İyiyim çok şükür kuzucum yaaa uyuyakalmışımmmm Anca uyandım şapşal şapşal etrafıma bakınıyom öylesen nasılsın? Napıosun balımmm?
oy kuzumm gündüz uyanınca bende öyle olurum bi süre kendime gelemem hihihi İyiyim bende bebeğim çokşükür aynen devam :)

aynen balim ya ama ba soyle dusununce icim rahtliyor. bak simdi:) bu ay bitti saylr ztn 2 ay kaliyor hazirani saymyrm heycandan telastn oda hemen gecer bi 2 aycik bekliceeeez :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…