2014 Yarenleri! :)

Aynen tatlımm martta bi bitseee.. Soğuklar gitse ne iyi olucak amaaaa... :KK1: Ne kadar güzel ama bu topiği sen açtın askerinde geliyor inşallah bizede nasip olur Allahım....
bitiyor canım bak sonuna geldik bile, aynen bahar gelsinn.. inşallah bebeğimm Rabbim hepimizin gönlüne versinnn..:KK36:

ohhh ne güzel kuzumm afiyet bal şeker olsun . :cool:
afiyet olsun güzelimm ohh sefan olsunnnn
sağol kuzucumm:KK68:

Ağrıdan mıııı? Geçmiş olsn kuşummm neyin vaaar?

otursun gari yaaaaa kıştan çok sıkıldımmmmmmmmmm:) yiter yıııaaavv:)

malum günler bebeğimm :KK43:

aynen kusum yaaa can 10gunlgne geleck ksmetse bde 10gun daha rapr.alrsa ins:) dha.cok var.dmi temmuza:KK43:
Oooohhhh misss gibi olur kııııız:) çağlarda kaç gün alıcak acaba o kısmı hiç konuşmadık:-) soriyim biiiii:-)
bitiyor canım bak sonuna geldik bile, aynen bahar gelsinn.. inşallah bebeğimm Rabbim hepimizin gönlüne versinnn..:KK36:

sağol kuzucumm:KK68:

malum günler bebeğimm :KK43:
Oyyy balımmm berbat bişi ooo bilirimmmm:KK43: ayaklarına ve beline sıcak koy rahatlatır kuşummmm

Oooohhhh misss gibi olur kııııız:) çağlarda kaç gün alıcak acaba o kısmı hiç konuşmadık:-) soriyim biiiii:-)

Oyyy balımmm berbat bişi ooo bilirimmmm:KK43: ayaklarına ve beline sıcak koy rahatlatır kuşummmm
valla öyle kuzum 2 gündür öyle geziyorum azcık rahatladım da bıraktım demin neyseki işteyken olmadım işte olsam bitmiştim:KK48:

sor kusum rapor iyi olyor vallaha :) bi temmuz.gelseydi iyiydi:))

X