2014 Yarenleri! :)

sen kafani derslere ver tatm zamanin nasl gectgni anlayamazsn zaten ki derslernde iyi olunca ins bi nebze motive olursn ki sanslsn bak yaz a denk geldi gezmeler denize.gidersn ailenle yazn hemen gecer emin ol:)
Biraz oyle oldu sanki ama pek gezmemi istemez gibi :)) zaten bu yaz uni icin ozel yetenek sinavlari var onlarla ugrasicam canim resim ogrencisi oldugum icin okul yogun onlari hallederim derken zaman gecer oda orda nasil alisir bilmiyorum

Aynen öyle kuşum valla .
Ay inşallah gelsin de kavuşayım artık yahu yetti gayri
Sonra sizinle Şafak Arkadaşı olmaya devam tabiki :)
ay kuzum benim cok sagol kiz gel tabi destegnze ihtycmz olacak ozlerz yksa seni :) az kaldi balim kavusmana cok sukur sevdcgn gelsnde yol ac bze kz aaa yeter gayri:))

Tanismiyoruz sanirim ama gozunuz aydin :) Rabbim mutlulugunuzu daim etsin . Darisi bizim basimiza :))

Biraz oyle oldu sanki ama pek gezmemi istemez gibi :)) zaten bu yaz uni icin ozel yetenek sinavlari var onlarla ugrasicam canim resim ogrencisi oldugum icin okul yogun onlari hallederim derken zaman gecer oda orda nasil alisir bilmiyorum
o orda nasil ailasack bilykn mu destegnle hic olumsz seyler deme motive et zamani hemen gecer ozledm lafni cok kullanma pskljsi bozlmasn kuzum heo destek ol odaoda.alisacaktr illaki:)

İcimi bi nebze olsada rahatlattin canim benim emin ol.. :) insallah o gunler gelirde bende derim tezkere geldii.. Diyee.. Amin amin baska ayrilik olmasina katiyen izin vermem artik bundan iyi ders alicaz biz Asker beklemek kolay degil dogru canim beklemekde gurur verici tabi :)

iyi aksamlar.kuzim gormedm valla sevndm adina hayrli olsn ne ise basladn kuzum bnde ozledm seni kz iyiym bnde.sukur sen naslsn bakalm:)
Soylemistim ya canim is basvurusu yaptim diye oraya basladim. Valla ne bileyim iyi drsen hic degilim kotu desen tam yeridir bebegim

kz iyi ki varsn valla bak sevdcgn geldi kisimi tezkere geldgi gun den itibaren nadir gelir sen aksatmadan gelyorsun balim :)

o orda nasil ailasack bilykn mu destegnle hic olumsz seyler deme motive et zamani hemen gecer ozledm lafni cok kullanma pskljsi bozlmasn kuzum heo destek ol odaoda.alisacaktr illaki:)

Yok canim olumsey seylerden bahsetmemde ozledigimi nasil soylemem elbet oda duymak istemezmi ..bunuda atlaticaz gecicek zaman diyerek motive edicem artik

nidosum sana yazacktm yanls yere yazdm gunese yazdm kz:) iyi ki varsn tezkere almssnz ama gene burdasn kmisi tezkeryi alr nadir.dir.gelir.burya sen aksatmadan gelyrsn balim:)

Yok canim olumsey seylerden bahsetmemde ozledigimi nasil soylemem elbet oda duymak istemezmi ..bunuda atlaticaz gecicek zaman diyerek motive edicem artik
ozledgni illaki docen ama.surekli dersen cani sklr oda.ozler.illaki o konuda dikkat et.ddm cnm bde nidaya yazm derken sana yanlslkla atmsm k.bakmazsn artk:)

kz iyi ki varsn valla bak sevdcgn geldi kisimi tezkere geldgi gun den itibaren nadir gelir sen aksatmadan gelyorsun balim :)
Sende iyiki varsin canim asil.. Siz olmasaydiniz oturur aglardim sabaha kadar heralde.. Destekleriniz tavsiyeleriniz bana cok iyi geliyor .. Yarenler olarak kendimizle gurur duyalim :)

Sende iyiki varsin canim asil.. Siz olmasaydiniz oturur aglardim sabaha kadar heralde.. Destekleriniz tavsiyeleriniz bana cok iyi geliyor .. Yarenler olarak kendimizle gurur duyalim :)
sende iyiki varsn kz nidosa yazmstm ama sevdcgi geldi ya ondan dedm aksatmadan gene geliyor die:) iyki heomz varz mutu zamanlarmizda paylasacz bzde alacz cok sikur tezkereyi uzme kendini canimcim

ozledgni illaki docen ama.surekli dersen cani sklr oda.ozler.illaki o konuda dikkat et.ddm cnm bde nidaya yazm derken sana yanlslkla atmsm k.bakmazsn artk:)
Anladim canim bu tavsiyelerine uyancagim her hafta ona mektup gondericem zaten adresi ogrenir ogrenmez :)

sende iyiki varsn kz nidosa yazmstm ama sevdcgi geldi ya ondan dedm aksatmadan gene geliyor die:) iyki heomz varz mutu zamanlarmizda paylasacz bzde alacz cok sikur tezkereyi uzme kendini canimcim
Tamamdir canim benim ben artik hep buradayin uzuntulermizi sevinclerimizi paylasma dilegiyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…