2014 Yarenleri! :)

Benim de öyleydi kuzum 5 mayis teslim tarihi geçiyor kuzum ya ne kaldı şurada sanki :)

Canimsiniz :) insallah bu mutlulugu burdaki butun kizlar yasar..
Nidammm biz burada hepimiz ayrı ayrı konusmasak da birbirimize yazılanları hep okuduk. Sen de çok zorluklar Çektin hastalıklarla ugrastinnn... Bircigumuz ayrıldık kustuk ağladım buradaydik baristik yine geldik. Sen simsiku sarıl sevdiğine sarıl ki bize de umut olsun bizde mutlu olalimm sıkma tatlı canini da bugünlerin kıymetini Bill :)

bnde oturyorm dnlenyorm mis gbi :) sende gidince dinlen ay. is cikisini ne cok sevyrm bn ya :) ALLAH iglik versn kuzum.bnde cok sukur iyiym safak dusmece :)
İyi ve mutlu ol çünkü bir gün gelecek bir gün gelecek canım benim moral bozmaya değmez sağlık olduktan sonra her şey yoluna girer ha bi gün sonra ha bi gün önce :)

Oda dogru canim safak eksildikce insan dahada heveslenir.. nasil alisicam hic bilmiyorum
zaman bebeğim.. sen elinden geldiğince sevdiğine destek ol, ol ki bu zor günleri atlatabilesiniz..
Nasilsin canim bayadir giremedim
iyiyim bebeğim şafak saymaca devam, sen nasılsınn?

günaydınnn kızlarrr :)) iyi haftasonları olsun inşallah bol dinlenmeceli :))
günaydınnn güzelliikkk olsun bakalımm inşallahh, napıyosun bakiyim?
Günaydın kızlaaaar
günaydınnn

GÜNAYDIN BÜTÜN GÜZEL YARENLERİMEEE NASILSINIZ BAKALIIM?

çok şükür iyiyim fıstığımmmmmm sen nasılsın iş güç çalışmacaa

nasilsin tatlisko:)

Iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın canım:)

Oooo süpeeeer bizim yerimizede at göbecikleri kıııııız ben roman havasını çok severim bak orda olaydım karşılıklı oynardıkkkk iyi eğlenceler şimdiden bitanrmmmmm:)

Heheh :) oynardık tatlım çok sağol :)

Valla çok zor oldu bebegim ya ben serbetli tatli olsun istiyordum. Kazanamicam galiba

Aaaa lütfen öyle düşünme belli mi olur sen kazanırsın canım :)) niye kazanamayacağını düşünüyorsun ki?

Benim de öyleydi kuzum 5 mayis teslim tarihi geçiyor kuzum ya ne kaldı şurada sanki :)

Bizimde 7 Mayıs yazıyordu aynı tertip göndermişiz demekki :) aynen çok şükür hergün birgün eksiliyor:))

günaydınnn kızlarrr :)) iyi haftasonları olsun inşallah bol dinlenmeceli :))

Yeşimim Günaydın bebeğim :)) burada yağmur var ama sanırım ben dinlenemicem Arkadaşlarum hep evli olunca doğal olarak hamiş hepsi birinin bugun baby showeri var yaa bu baby shower kime hediye alınır kararsız kaldım

Bebeğimmmmm :) günaydın kuzum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…