2014 Yarenleri! :)

Canimsiniz :) insallah bu mutlulugu burdaki butun kizlar yasar..

cok iyi yazmssn tatlm gozun aydin oncelikle suratni asma hic hep gul seninle aymi dusuncedeyim mutlu animizi tabikide paylasacaz yksa ne isimz olur illaki bunu yumusak dille anlatan var ki kirmadam cvl beriyorz hepmz ama bi.kisi sert cikisti onada iyi bseyler yazarak tamam diyp gecemzdm hcbrmz gecemzdk her nyse konu kapandi sert tpki yazan kiside cvbink.almstr ztn iyi ki bzde seni tandk balim koskocaman sarl askina darsi bze butun yarnmze.olsn:)

gözün aydın bebeğim benim Allah bozmasın mutluluğunu inşallah

Nabersiniz kızlar?
Nida da kavuşmuş askerine darısı hepinizin başına, aynı gün göndermiştik. Hey gidi günler yaa

Ben de 1 sene önce bugün ağlaya zırlaya göndermiştim canımı, bugün tam 1 sene sonra gelinlik provama gittim

Allah herkese nasip etsin. Darısı başka şafaklara

amiiiiiiiiiiiiiiiin darısı tüm bekleyenlere olsuuuuun

iylik canim senden nbr:) sevndm bu arada byle tezkere.alms yarenleri gorunce bnmdemde.icim rahatliyor cnku bana bitmicek gbi geliyor :)) haha sana da mutuluklar nidakusumada mutluluklar artk dugun gununuzu sayarsnz tatlm mutlulugunuzi bzlerlede paylasrsnz INSALLAH ALLAH mutlu etsn seni hepmzide INSALLAH:)

Bitmeyecek gibi geliyo gerçekten ama bitiyor ya. Hatta öyle hızlı geçiyor ki geldikten sonra günler, 6 ay olmuş geleli, bugün tam 6 ay olmuş biz nişanlanalı. Vay bee!!

Ayyy biz senle tanışmadık ama selammm :) anaaaamm biz de görürüz inşallah o günleriii ya Allahım mutlu etsiiin :)

Bitmeyecek gibi geliyo gerçekten ama bitiyor ya. Hatta öyle hızlı geçiyor ki geldikten sonra günler, 6 ay olmuş geleli, bugün tam 6 ay olmuş biz nişanlanalı. Vay bee!!
MASSALLAH ALLAHim nazarlardan korusun canim ya bnde inanamcm biterse daha koskoca 200 gun var da bnm hayrlisi dedgn gbi zaman gecer zor da.oda.olsa :)

kızz maşallah yaa Allah mutluluğunu daim etsin bebeğim iyiyiz valla şafak saymacaya devam sen de düğün telaşı malum koşturmaca amin aminn ne günlerdi be atlattık vallahi

Yok evlenmedi

Evet tanışmadık selaam Görürsünüz inşallah çok güzel duygular gerçekten. Tekrar şafak sayıyorsunuz ama bu kez sevdiceğiniz de yanınızda, birlikte saymak çok keyifli
Ayyyy ne güzell yaaa hmen gelsin aşkoş da :)

MASSALLAH ALLAHim nazarlardan korusun canim ya bnde inanamcm biterse daha koskoca 200 gun var da bnm hayrlisi dedgn gbi zaman gecer zor da.oda.olsa :)

pofuduk da 40 gün sonra kavuşuyor bak o da inanamıcam tekrar gitcek gibi diyor
Sarılınca anlıyosun bittiğini

kızz maşallah yaa Allah mutluluğunu daim etsin bebeğim iyiyiz valla şafak saymacaya devam sen de düğün telaşı malum koşturmaca amin aminn ne günlerdi be atlattık vallahi

Aminnn darısı başınıza kuzum yaa, aynen ne koşturmaca valla
Nerdeen nereye di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…