2014 Yarenleri! :)

pofuduk da 40 gün sonra kavuşuyor bak o da inanamıcam tekrar gitcek gibi diyor :KK70:
Sarılınca anlıyosun bittiğini :KK68:

Aminnn darısı başınıza kuzum yaa, aynen ne koşturmaca valla :KK70:
Nerdeen nereye di mi :KK70:
darisi pofudugima da olsun hepmze olsn cnm zor zamanlardan gecyorz uzun sure.gormeynce bitecek gbi gelmyr hatta ki izne geldgnde bulusacgm zaman da tuhaf gelyordu bnm uzn sure gormeynce artk pskljkmen:)

pofuduk da 40 gün sonra kavuşuyor bak o da inanamıcam tekrar gitcek gibi diyor :KK70:
Sarılınca anlıyosun bittiğini :KK68:

Aminnn darısı başınıza kuzum yaa, aynen ne koşturmaca valla :KK70:
Nerdeen nereye di mi :KK70:
aynen ha ya hatırlasana evciye gittiğinde biz ne düşünürüz diye ne kadar tedirgin paylaşmıştın sevincini ama biz nasıl mutlu olmuştuk kuzucuğumm yaa amiinnn:KK48:

darisi pofudugima da olsun hepmze olsn cnm zor zamanlardan gecyorz uzun sure.gormeynce bitecek gbi gelmyr hatta ki izne geldgnde bulusacgm zaman da tuhaf gelyordu bnm uzn sure gormeynce artk pskljkmen:)
hepimize olsun bebeğim amiinnnn:KK68::KK68:

aynen ha ya hatırlasana evciye gittiğinde biz ne düşünürüz diye ne kadar tedirgin paylaşmıştın sevincini ama biz nasıl mutlu olmuştuk kuzucuğumm yaa amiinnn:KK48:

hepimize olsun bebeğim amiinnnn:KK68::KK68:

Çünkü empatiden dolayı :KK70:
Ben de zamanında tepki göstermiştim bi arkadaşa çünkü.

cok iyi yazmssn tatlm gozun aydin oncelikle suratni asma hic hep gul seninle aymi dusuncedeyim mutlu animizi tabikide paylasacaz yksa ne isimz olur illaki bunu yumusak dille anlatan var ki kirmadam cvl beriyorz hepmz ama bi.kisi sert cikisti onada iyi bseyler yazarak tamam diyp gecemzdm hcbrmz gecemzdk her nyse konu kapandi sert tpki yazan kiside cvbink.almstr ztn iyi ki bzde seni tandk balim koskocaman sarl askina darsi bze butun yarnmze.olsn:)
Sarıldım canım sarılmammı :) çok sağolun desteğiniz için ihtiyacım vardı çünkü çok.. Balımm umarım sizinde burda dşman çatlacak gzel anılarınız olur anlatmya.. :)Allah kavuştursun..

Nabersiniz kızlar? :KK54:
Nida da kavuşmuş askerine darısı hepinizin başına, aynı gün göndermiştik. Hey gidi günler yaa :KK14:

Ben de 1 sene önce bugün ağlaya zırlaya göndermiştim canımı, bugün tam 1 sene sonra gelinlik provama gittim:KK36:

Allah herkese nasip etsin. Darısı başka şafaklara :cool::anneadayı:
evet muti vallahi ilk açtığın topikte az mı dertleşmedik. ozaman gitmemişlerdi :) bugun gokhana da dıyorum gecen sene bu aksam bu saatte otobüse bindiriyordum seni diye nerden bilebiridim ki o gunu glerek anımsayacağımızı :) Allahıma bin sukuır.. Artık burda ya nişan da olur düğünde allahın iznyle en buyu kengel kalktı . Rabbim senide hayrlsyla kavstrsun sevdiğine.

Sarıldım canım sarılmammı :) çok sağolun desteğiniz için ihtiyacım vardı çünkü çok.. Balımm umarım sizinde burda dşman çatlacak gzel anılarınız olur anlatmya.. :)Allah kavuştursun..
ne demek kusum smdi destek olmicaksak ne zaman olacaz :) MUTluluklar dilerim ALLAHIM korusun sizi heoimizi INSALLAH nidacim darisi bizim askerlermzn gelmesine baslamak bitirmenin yarisidr bzmde sukur yarisi gitti :) dugun gunlerini de say burda paylas bizimle kuzum sonuna kadar destek oluruz sana berber o gunleride RABBIM hePmize gosterir INSALLAH:)

ne demek kusum smdi destek olmicaksak ne zaman olacaz :) MUTluluklar dilerim ALLAHIM korusun sizi heoimizi INSALLAH nidacim darisi bizim askerlermzn gelmesine baslamak bitirmenin yarisidr bzmde sukur yarisi gitti :) dugun gunlerini de say burda paylas bizimle kuzum sonuna kadar destek oluruz sana berber o gunleride RABBIM hePmize gosterir INSALLAH:)
Kesinlikle canım beniim geçmeyen zaman bitmeyen şafak yok rabbim sağlık sıhhat versin gerisi boş.. Mayıs inşallah bizim ayımız olacak bebeğim gelişmeleri yazacağım zaten :)

Bebeğim bende iyiyim yavrum özledim sizleri giremiyorum fazla.yolundadır inş herşey . günler geçiyor çok şükür Şafak azalıyor:)
iyi cok sukur tatlm aynen sevndm adina kuzucumm safak kac oldu dusuk rakayaznca icim aclyor adinza sevnyrm yuksek rakam gornce bnm safgm mesela braz dusuk gorelmde icimz rahtlsn:))

Kesinlikle canım beniim geçmeyen zaman bitmeyen şafak yok rabbim sağlık sıhhat versin gerisi boş.. Mayıs inşallah bizim ayımız olacak bebeğim gelişmeleri yazacağım zaten :)
AMIN cumlemize saglik versin RABBIM hadi hayirlisi olsun tatlim sen bebisinin dogum ayni sayarken bzm askerlermzde o zamana gelr ksmet olursa hehe:) yaz tatlm gelismeleri heycanina heycan katalim ay gelinl icinde olmak ne gurur verici guzel bi duygu :) RABBIM heoimze tattrsn INSALLAH balim:)

iyi akşamlar bebeğimm iyiyiz çok şükür sağoll sen nasılsınn?
bebeğim bende çok iyiyim şükür son haftaların bitmesini bekliyorum dört gözle. seninde az kaldı bebem sağsalim kavuşalım bir an önce inş

iyi cok sukur tatlm aynen sevndm adina kuzucumm safak kac oldu dusuk rakayaznca icim aclyor adinza sevnyrm yuksek rakam gornce bnm safgm mesela braz dusuk gorelmde icimz rahtlsn:))
Yerim kız seni ne tatlı şeysin sen ya :)
Ama Şafak ta çok tatlı kuzummm
Şafak 28En Büyük TÜRKİYE:nazar:

AMIN cumlemize saglik versin RABBIM hadi hayirlisi olsun tatlim sen bebisinin dogum ayni sayarken bzm askerlermzde o zamana gelr ksmet olursa hehe:) yaz tatlm gelismeleri heycanina heycan katalim ay gelinl icinde olmak ne gurur verici guzel bi duygu :) RABBIM heoimze tattrsn INSALLAH balim:)
Ooo dur kusum yaa bi dugun olsun nisan olsun çocuğa daha cooook :)) acelem ne kıs deli :)

bebeğim bende çok iyiyim şükür son haftaların bitmesini bekliyorum dört gözle. seninde az kaldı bebem sağsalim kavuşalım bir an önce inş

Yerim kız seni ne tatlı şeysin sen ya :)
Ama Şafak ta çok tatlı kuzummm
Şafak 28En Büyük TÜRKİYE:nazar:
oooo efuliiiim giresuna gelmişsin sevdiceğimin memleketine En Büyük TÜRKİYE 30 dan dusunce cok cabuk geçiyor sadece 10 da takılıyorsun biraz oda cok az kaldığı için :)

X