2014 Yarenleri! :)

Canim aşk olsun unutulmadin tabiiki aa cok geç çıkıyorum eve gidip yatıyorum eskisi gibi aktif olamıyorum :KK43: özledim de zaten şimdi is yerine tabket getiriyorum ordan yazıyorum çok rahat kullanamiyorum bebegim ondan.. aynn canim arardi mutlaka bu saate kadar ama aramadi
arar canım benim merak etme sen yeter ki mutlu ol bebeğim...

:nazar::nazar: oldu balim bileklikli nazar bncugu kolye de var ondan gorursnde al kz nazara inanrm ha bn ALLAH korusun ztn akrabamdan basim yandi bnm bdaha ne konstrrm ne bsey snra tartstm bana dio ki muhattap olmcm ztn artk can la ddm.ki oda senle olmck zaten ne zoruma gitti.oyle deynce snra takmadm ama:)

Ebeeettt bebeğimmmm:) istemesiydi, nişanıydı, gelinliğiydi, saçıydı, makyajıydı çoook işimiz olucak çoooookkk:KK37: Yardımlaşıcazzzz.. Güzel günler seni bekliyo ve bizi bekliyo allahın izniyleee bitanemmmmm.. Güzel düşünelim güzel olsunnn herşeyy:KK36:

Ne aldın bakalım minnoşummmm:KK37: Ben iyim çok şükür bildiğin gibi işler güçlerrr.. Yarın nöbetim var sabahtan bi kaç saatliğine hastaneye gidicem.. Öyle işteee:KK51:
amin bebeğim cümlemiz mutlu olalım

Sadece sana değildi canım birkaç kişi daha yaptı, teşekkür ederim açıklaman için.... Resmen kutuplaşmaya döndü mevzu sende destek olursan toparlayalım şu olayı canım.... Senin mesajından alıntılayarak herkese söylüyorum, lütfen arkadaşlar....
Yeşimcim ilk yorumumdada söyledim bu topiğe bu tarz polemikler yakışmıyo.. Burda birbirimize yarenlik ediyoruz, güzel güzel sohbetler ediyoruz.. Üzüntümüzüde paylaşıyoruz, kaygılarımızıda, sevinçlerimizide.. Elbette kavuştuğumuz zamanlarıda yazıcaz.. Burda kimse nispet yapmıyo, yapmazda zaten.. Çnkü askerliği bitmiş olan yarende 12 ay yada 6 ay bekledi.. O beklemenin ne demek oldğnu hepimiz gibi o da biliyo.. Anlatabiliyomuyum? Daha fzla uzatmanın bi anlamı oldğnu düşünmüyorum.. Herkesin düşüncesi kendinedir bebeğim..

:nazar::nazar: oldu balim bileklikli nazar bncugu kolye de var ondan gorursnde al kz nazara inanrm ha bn ALLAH korusun ztn akrabamdan basim yandi bnm bdaha ne konstrrm ne bsey snra tartstm bana dio ki muhattap olmcm ztn artk can la ddm.ki oda senle olmck zaten ne zoruma gitti.oyle deynce snra takmadm ama:)
Bende inanırım kız nazara.. Bizde nazara geldik heralde neyse sağlık olsn.. Takma takma beeğîm sen îlişkine bak, sevdiğine bak..
ebe gomeci ne kiz ilk defa duyuyorm:)
Bi ot kız:) biz kavurup yeriz onu:)

Yeşimcim ilk yorumumdada söyledim bu topiğe bu tarz polemikler yakışmıyo.. Burda birbirimize yarenlik ediyoruz, güzel güzel sohbetler ediyoruz.. Üzüntümüzüde paylaşıyoruz, kaygılarımızıda, sevinçlerimizide.. Elbette kavuştuğumuz zamanlarıda yazıcaz.. Burda kimse nispet yapmıyo, yapmazda zaten.. Çnkü askerliği bitmiş olan yarende 12 ay yada 6 ay bekledi.. O beklemenin ne demek oldğnu hepimiz gibi o da biliyo.. Anlatabiliyomuyum? Daha fzla uzatmanın bi anlamı oldğnu düşünmüyorum.. Herkesin düşüncesi kendinedir bebeğim..

Tam da bunu demek istiyorum bebeğimmm uzatılmasından rahatsız olduğumu bende dile getirdim.. Bana böyle bir açıklama yapmana gerek yoktu ama yine de teşekkür ederim :)

Bende inanırım kız nazara.. Bizde nazara geldik heralde neyse sağlık olsn.. Takma takma beeğîm sen îlişkine bak, sevdiğine bak..

Bi ot kız:) biz kavurup yeriz onu:)
aynen tatlm daha bitti akrabama da bsey paylasmam cidden nazara inanrm bnde sende dikkat et kuzum. kz bn komec bilirim ot turu adni komec die bilrm ama bn:) kuzu bn arkadasmn bi arkadasna o.co.cikolata ve kurabiye yaptryrm yazili.kutuda bana ddki yapip resmini ceker gsterrm sna kendm ptt den yollarm dedi bilemedm guvenm mi die cnku bn ptt den mektmektp.yolladm gitmedi o yuzden hassasm napim sence kiz bana guven bzm evn dibinde.ptt var dedi

Tam da bunu demek istiyorum bebeğimmm uzatılmasından rahatsız olduğumu bende dile getirdim.. Bana böyle bir açıklama yapmana gerek yoktu ama yine de teşekkür ederim :)
canim haklsn da ordan biri ters ters yorum yaprsa bn uzatrm ki uzattm da dansoz gbi donek ne demek? yorumumn ustne yorm yapmayn ne demek? pardon da o kim yani:) duzgn yorm yapsaydi amenna ama cidden ters konusunca byle uzadi ters knsnca bnde iltifat edemem yani o kisiye

X