2014 Yarenleri! :)

can a dedm ptt den yolla ben gidip alacam ptt den dedi ne gnderecn dedi mektp dedm hadi hadi d..gnum yaklasyr baska bse gnderrsn dedi yok ddm:) kuzi bozulmaz dmi
Bozulmaz heralde kuşum yaa.. Kurabiyeler dayanıklı oluyo, çikolata zaten paketin içinde.. Bence bozulmaz yaa:)

Selam kızlarr şöyle bi sayfalara göz attım da neler olmuş ya o_O
Gerçi bi ara girip birşey yazmıştım kimse takmamış yeni farkediyorum :KK53:

Ne yazdin kiz ben görmedim. Diger yazilankari da görmezden geldim :KK47:

Kızlar selamm :KK15:
Dün sormuşlar aranızda arabadan anlayan var mı diye benim sevdicekte biraz demiş akşam tekrar sormuşlar benimkide amcasını anlamış araba servisi var amcasının tüyo almış biraz ve söylemiş yapabilirim diye tamam demişler gideceği karakolla anlaşabilirlerse önce oraya gidip sonra bu toplama yerine gelecek eğer olursa, zor değil aşkm arabanın yağları falan değişcek onları yapıcam eğer olursa dedi pek anlamadım ben ama o_O

bunu yazmıştım canım

Kızlar selamm :KK15:
Dün sormuşlar aranızda arabadan anlayan var mı diye benim sevdicekte biraz demiş akşam tekrar sormuşlar benimkide amcasını anlamış araba servisi var amcasının tüyo almış biraz ve söylemiş yapabilirim diye tamam demişler gideceği karakolla anlaşabilirlerse önce oraya gidip sonra bu toplama yerine gelecek eğer olursa, zor değil aşkm arabanın yağları falan değişcek onları yapıcam eğer olursa dedi pek anlamadım ben ama o_O

bunu yazmıştım canım
Görmedim canım zaten bende bişey anlamadım sana yardimci olamayacağım :p

Duzelttiniz mi canım arayı

üstüne bikaç kere daha atıştık canım manyadık sonra düzeldik :)
sorun yaratmamaya çalışıyorum her detaya takmamaya:)
watsappa girdiğinde bile aşkm foto çekildik arkadaş foto atıcaktı ondan girdim haberin olsun diyo yola geldi :-)

X