2014 Yarenleri! :)

çok iyiydim kitabımı bitirebildim ama buraya bi girdim aman olanlar olmuş ama hala iyiyim güçlü olmam lazım askerim gelecek 42 gün sonra söylemese miydim acaba :) sen nasılsın napıyorsun Güzel kalpli Deniz'im iyilik meleğim benim
Oyyyy kuşummmmm utandırdın beniiiii:oops: İyiyim bende çok şükür canımıniçiiii.. Rabbim bugünlerimizi aratmasıııın.. Biz güçlü kızlarız bebeğimmmmm:KK51: 42 gün sonra askerine kavuşucan ve bizi motive edicen seeeeeennnn.. Senin kavuşman demek bizimde şafağımızın erimesi demek.. Tabiiki paylaşcaksııınnnEn Büyük TÜRKİYE
Naber güzellikler
İyidir kuşummmmmmm senden nabeeeeerr nasıl gidiyo iş güç?:KK60:

Oyyyy kuşummmmm utandırdın beniiiii:oops: İyiyim bende çok şükür canımıniçiiii.. Rabbim bugünlerimizi aratmasıııın.. Biz güçlü kızlarız bebeğimmmmm:KK51: 42 gün sonra askerine kavuşucan ve bizi motive edicen seeeeeennnn.. Senin kavuşman demek bizimde şafağımızın erimesi demek.. Tabiiki paylaşcaksııınnnEn Büyük TÜRKİYE

inşallah kuzucum sonra daha bi dünya işim olacak bana yardım etcen :):KK37::KK37:

Nasil olsun bitanem yorucuuuu dün izinliydim hediye aldım benimkinee :KK19: sen naptin yavrum nasılsın?

Iyi bebegim sen nasılsın yaa çok heyecanlıyım kazanma şansım var mi sence:KK42:

Heyecan guzel seydir kuzum :)) demek Hatunumuz hamaratmusta haberimiz yokmus :)) genelde topiklerden birbirine taniyanlar oy veriyor :KK43: sunumada bakiyorlar zaten sunumunu ben cok beyendim oyum sana kuzum :-) :KK66:

Aynen canım ben burda 7 24 üzüntümü paylaşıyorsam sevinende sevincini paylaşsın yani

Canım senin şafağın 50 ise ben bundan üzüntümü duycam ? Ya da neden bundan rahatsızlık duyayım. Tabii ki ortada bir terbiyesizlik vs olsa derimki insanların rahatsız olmaları normal ama ortada öyle bir durum yok ki. Benim şafağım 100lere düştü o zaman bende bunu yazmayayım 200lerde olanlar rahatsız oluyor diye sence aynı kapıya çıkmıyor mu?

Biliyorummmmm bacuuu adınıııııı :KK53: Aynen sevincini paylaşması en doğal hakkıdır. Burası Güzin Abla değilki sadece dert tasa paylaşılsın :KK53:
aynen sekerim katilyorm sana:)

inşallah kuzucum sonra daha bi dünya işim olacak bana yardım etcen :):KK37::KK37:
Ebeeettt bebeğimmmm:) istemesiydi, nişanıydı, gelinliğiydi, saçıydı, makyajıydı çoook işimiz olucak çoooookkk:KK37: Yardımlaşıcazzzz.. Güzel günler seni bekliyo ve bizi bekliyo allahın izniyleee bitanemmmmm.. Güzel düşünelim güzel olsunnn herşeyy:KK36:
Nasil olsun bitanem yorucuuuu dün izinliydim hediye aldım benimkinee :KK19: sen naptin yavrum nasılsın?
Ne aldın bakalım minnoşummmm:KK37: Ben iyim çok şükür bildiğin gibi işler güçlerrr.. Yarın nöbetim var sabahtan bi kaç saatliğine hastaneye gidicem.. Öyle işteee:KK51:

en kısa zamanda arar inşallah kızımızı bekletmesin öyle :) senin işin nasıl gidiyor bi ara ne güzel konuşuyorduk sonra unutulduk :KK43:
Canim aşk olsun unutulmadin tabiiki aa cok geç çıkıyorum eve gidip yatıyorum eskisi gibi aktif olamıyorum :KK43: özledim de zaten şimdi is yerine tabket getiriyorum ordan yazıyorum çok rahat kullanamiyorum bebegim ondan.. aynn canim arardi mutlaka bu saate kadar ama aramadi

Ebeeettt bebeğimmmm:) istemesiydi, nişanıydı, gelinliğiydi, saçıydı, makyajıydı çoook işimiz olucak çoooookkk:KK37: Yardımlaşıcazzzz.. Güzel günler seni bekliyo ve bizi bekliyo allahın izniyleee bitanemmmmm.. Güzel düşünelim güzel olsunnn herşeyy:KK36:

Ne aldın bakalım minnoşummmm:KK37: Ben iyim çok şükür bildiğin gibi işler güçlerrr.. Yarın nöbetim var sabahtan bi kaç saatliğine hastaneye gidicem.. Öyle işteee:KK51:
Cüzdan kemer kartlik takimi aldim bebegim cok güzel ya çıkarıp ben kullancam nerdeyse cok hoşuma gitti :KK70: dinken bebegim yorucu bi gun seni bekliyor galiba :KK43:

Ben buraya rahatsız oldum yazıyosam öyledir kimseye hesap vermek zorunda değilim fikir benim yorum benim yazan benim bariz ortada iki kere iki dört dansözlük yapıp herkes tepki verdi diye kıvıracakta değilim rahatsız oldum halada aynı şeyi yineliyorum hoş değil benim fikrim bu bunu beyan etmektede gayet özgürüm ben bunu savunuyorum uzatmaya gerek yok ben sevdiğim kızçelerimle özelden de konuşuyorum zaten çok bi kayıp değil benim için yorumumun üstüne yorum yapılmazsa sevinirim yarenler. Hayırlı tezkereler.
pardon da bu hava da meyin nesi yani klavye havasini da pek sevmem sende oyle.yorum yapmazsan sana kimse tepki bermez bu 1. 2cisi de ozelde paylas istedgnle konus sana diyende yok illa bize yaz vs. ki byle dusunen ve bu sekilde yorum yapana bdaha da yazacgmi sanmiyorm sen nasil byle agir konusyorsan ilgi de bekliyemezsm kmseden k.bakma bu sekilde konusursan eger sonuna kadar da cvp yazarm skncta bu konuyla alakali tepki gosteren kisilere bu sekilde.cvp beremezsn sen. kmse dansozluk yapmiyor burda mutlulugunu paslasmicaksan en icten duygularnla dedgmz gbi sen icten yasa bz sonuna kadr anlaysli olan arkadaslarmza bursa sonuna kadar paylasirim ve paylasiriz. iyi gunler bu msjda sende cvp berme o halde..

Heyecan guzel seydir kuzum :)) demek Hatunumuz hamaratmusta haberimiz yokmus :)) genelde topiklerden birbirine taniyanlar oy veriyor :KK43: sunumada bakiyorlar zaten sunumunu ben cok beyendim oyum sana kuzum :-) :KK66:
Aynen bebeğim oyle olacak büyük ihtimalle ama sansimi denemek istedim :KK43: Sağol canim benimmm :KK60:

Cüzdan kemer kartlik takimi aldim bebegim cok güzel ya çıkarıp ben kullancam nerdeyse cok hoşuma gitti :KK70: dinken bebegim yorucu bi gun seni bekliyor galiba :KK43:
Nöbet tutmayı seviyorum balım yaa haftasonu daha iyi geçiyo:) çalışmayınca sıkıcı oluyo.. Güle güle kullansın sevdiceğin kuşummmm:)

Aynen bebeğim oyle olacak büyük ihtimalle ama sansimi denemek istedim :KK43: Sağol canim benimmm :KK60:

Olsyn katıl tabii :) güzel oluyor başka başka arkadaşlıklar kuruyorsun güzel bir ortam oluyor kuzu :) bende katıldım öncelerde yöresel beni Aşar diye katılmadım :-)

X