2014 Yarenleri! :)

Kime başvurmak lazım bebeğim biliyomusun ? Bi şansımızı deneyelimmmm:)
site yöneticilerne msj atalım canm kazen ve muneye çokistiyum biliyor musun şafak tablosu gelsin şafak bitincede gözüm aydın askerim döndü filan yazyordu kaldırdılar işte o günden sonra zevk alamıyorm sitede gezmekten :oops:

site yöneticilerne msj atalım canm kazen ve muneye çokistiyum biliyor musun şafak tablosu gelsin şafak bitincede gözüm aydın askerim döndü filan yazyordu kaldırdılar işte o günden sonra zevk alamıyorm sitede gezmekten :oops:

ben hıc farketmedm ya o safak tablosunu neyse bebısım ben sana derımmm :))

Kıs nerde kız hanııııı ben eve grmıom gezmekten cık gez :))))
Kıııız burda hala soğuk havaaaaa:))) ben mersine gelem bari:)
ikisine mi atmak lazım bebeğim? Kazen ve mune dimi?hadi atalımmmmm:)

iyilik bebeğim bildiğin gibi asıl sende ne var ne yok :)

bende bse yok bebegm ya :)) ıstanbul olayından berı konusmuyrz hala bılıomsn saka gibi degl mı :KK43: bende ustune cok dusmedm acıkcası ama kendı de konusmadı ben msj atmstm cvp da vermedı oyle ıste belkı de konsmayacak hıc blmyrm vala :KK43:

bende bse yok bebegm ya :)) ıstanbul olayından berı konusmuyrz hala bılıomsn saka gibi degl mı :KK43: bende ustune cok dusmedm acıkcası ama kendı de konusmadı ben msj atmstm cvp da vermedı oyle ıste belkı de konsmayacak hıc blmyrm vala :KK43:
istnbul olayo yani gel dedi gitmedn snra gelecem dedn gelme dedgi zamanimi dyn kuzu

istnbul olayo yani gel dedi gitmedn snra gelecem dedn gelme dedgi zamanimi dyn kuzu

ıste bebegm hanı ben bılet aldm gtmedm ya o zamandan berı ıste :KK43:( O zaman cok cok uzuldm 2 gun su an garıp bı sekılde normal hssedyrm kendımı ama konusmayalı 10 gun oldu :KK43:

gel kuzum gel ben senı gezdrrm burda ne guzel :) ya bana gezme olsun yeter kı kısın soguklarda bıle gezıodum :))))
Eşek kafalım benimmmm yerim ben seniiii:)
denizm kuzenm kasinyor iste bana dedki ciddi dusunse benle tartsmaua gecmez falan lan sozlendk daha ne kurcaliyon hani kismet hersey basta tabi ama bu laf denir mi fottiryorlar kz benii:)
yaa bu kuzenin seni çekemiyo olabilir mi bebeğim yaaa?

ne sitesi bu tatlm anlamadm pek

şaka gibi valla bakk gözlerim ayrıldı okuyunca kafayı yemişsiniz siz deli mi ne neden yazmıyorsa :KK57:

Eşek kafalım benimmmm yerim ben seniiii:)

yaa bu kuzenin seni çekemiyo olabilir mi bebeğim yaaa?
olabilir kuzum yksa byle yorum yapilirmi ama dmi je kadar tartssam onun yernde olsam degil sozlu olsun sevgli olsa demem kismet bu isler byle atip tutmalar falan dedm ki senin ne dusundgnun bi onemi yok bu ikimz arasnda bz ciddi dusunyorz bunu bilyrz gerisi bos istedgni dusun hic problem degl dedm deli mi ne ya

kiz sen yazsana kendisine ne bekliyon bu kadar

canm benm yazdm msj attm zaten bı tek mesaj atablyrm engellemıstı her yerden :KK43: ıstanbul oncesnde kavgalıydk bıde gtmedm tuz bıber oldu anlayacagn.. msjlarıma donmedı yanı bende baskasından aramadm ne bleym :KK43: Konusacak ınsan mesaja cvp vermez mı ama :KK43:

X