2014 Yarenleri! :)

şaka gibi valla bakk gözlerim ayrıldı okuyunca kafayı yemişsiniz siz deli mi ne neden yazmıyorsa :KK57:

Vala bebegm bende ınanamadm ne ınatlık bu ya normalde bahane bulup arardı bılıomsn kavga etsek fln .. cocuga bı haller oldu sesı ckmıo mesajıma cvp bıle yazmadı hıc .. gecen kardesmden aradm nerdesn kımın numara fln dedı neyse konusmadk kapattk dedmkı ayrıldgn ınsanın nerde oldgu senı ılgılendrrmı haklısın demıs bu kadar :KK43: Bse yapasımda gelmıo abartıo artk :KK43:

Eşek kafalım benimmmm yerim ben seniiii:)

yaa bu kuzenin seni çekemiyo olabilir mi bebeğim yaaa?

hihihhi saol askım :)) Cocukcagz benı terkettı ben hala ceyız alıom manyak gibi ahahhaa :) bebıs ben bardak aldm sen caybardgı soruodun sana ataym bı datlu ki sorma :)

canm benm yazdm msj attm zaten bı tek mesaj atablyrm engellemıstı her yerden :KK43: ıstanbul oncesnde kavgalıydk bıde gtmedm tuz bıber oldu anlayacagn.. msjlarıma donmedı yanı bende baskasından aramadm ne bleym :KK43: Konusacak ınsan mesaja cvp vermez mı ama :KK43:
engelledimi kiz buda abartms haa deli mi ne

Vala bebegm bende ınanamadm ne ınatlık bu ya normalde bahane bulup arardı bılıomsn kavga etsek fln .. cocuga bı haller oldu sesı ckmıo mesajıma cvp bıle yazmadı hıc .. gecen kardesmden aradm nerdesn kımın numara fln dedı neyse konusmadk kapattk dedmkı ayrıldgn ınsanın nerde oldgu senı ılgılendrrmı haklısın demıs bu kadar :KK43: Bse yapasımda gelmıo abartıo artk :KK43:
valla bebğim herkes birbirine moral verir ama ben sana dürüst olacağım seninkı normal değil bence şuan insan görşmek istemez mi merak etmez mi allah aşkına ben olsam gebermiştim şimdiye kadar

engelledimi kiz buda abartms haa deli mi ne

vala canm askerlık buysa nefret ettm bu ısten .. ben ılk gunden berı belkıde sureklı gezme modunda oldgmdan hıc askerde oldgnu bıle anlamamstm su 10 gun anladm yanı .. Ne bıleym ne dusunuo napıo hıc blmyrm konusamadk kı hıc

olabilir kuzum yksa byle yorum yapilirmi ama dmi je kadar tartssam onun yernde olsam degil sozlu olsun sevgli olsa demem kismet bu isler byle atip tutmalar falan dedm ki senin ne dusundgnun bi onemi yok bu ikimz arasnda bz ciddi dusunyorz bunu bilyrz gerisi bos istedgni dusun hic problem degl dedm deli mi ne ya
Yanlış anlama beni damlam ama biraz uzak dur bence o kuzeninden.. Yani özelini anlatma çok fzla.. O anlamda söylüyorum.. Sözlenmiş insana ciddi düşünmüyo demek çok enteresan bi yaklaşım yaniii:)

valla bebğim herkes birbirine moral verir ama ben sana dürüst olacağım seninkı normal değil bence şuan insan görşmek istemez mi merak etmez mi allah aşkına ben olsam gebermiştim şimdiye kadar

Benım fotomu ınstagramından fln kaldrmıo e ayrıldın madem kaldr .. canm esek ınatlı ben gtmedm ya acı cektryo bana heralde ne bıleym amacını anlasam ..

X